ГоловнаНовини ► У Львові "НеДіля" презентуватиме новий альбом, а також проект "Тричі"
знайти

У Львові "НеДіля" презентуватиме новий альбом, а також проект "Тричі"

9 травня у Львові у «Лівому березі» відбудеться акустична презентація нового альбому гурту «НеДіля» - «Fortissimo» та презентація пісень з проекту «Понеділок-Тричі».

Про це 7 травня ZAXID.NET повідомив організатор дійства Яків Матвійчук.

У новий альбом увійшло 12 композицій. “НеДіля” стали ще більш потужними та драйвовими, але, не дивлячись на це, зберегли свою яскраву та неповторну мелодику.

Хотілося б зазначити цікавий факт щодо пісень у альбомі: деякі композиції випадково були написані під впливом книжок, а саме: «Екзюпері» – Сент-Екзюпері «Маленький принц», «Синя ріка» – Ірвін Шоу «Хліб по водам», «Формула кохання графа Каліостро» – Олексій Толстой «Граф Каліостро», «Если бы я был...» – Артем Чех «Цього ви не знайдете в Яндексі», Любко Дереш «Культ».

Щодо проекту «Понеділок-Тричі», то у записі цього проекту брали участь також, окрім Едуарда Приступи («НеДіля»), також Сашко Положинський («Тартак»), Орест Криса («Татхаґата») та Росава.

Початок о 21.00.

Вартість квитків 30 грн.

Новину додано у п'ятницю, 7 травня 2010 року, о 14:35, показати всі новини за п'ятницю, 7 травня 2010 року
Категорія "шоу-бізнес і мода", показати всі новини категорії "шоу-бізнес і мода"
Географія: Львівщина, показати всі Львівські новини
Тема: "Музика", показати всі новини по темі "Музика"

Ще новини по темі:

 • Леді Гага записує новий епатажний альбом

  Леді Гага записує новий епатажний альбом (18.09.2012 10:02)

  Про епатажний імідж поп-діви Леді Гаги начувся уже давно весь світ. Її можна любити, поклонятися, можна надто ненавидіти, осуджуючи, але ставитися байдуже до витівок цієї співучої дівчини неможливо. Чого гріха таїти, природа обдарувала її хорошими зовнішніми і вокальними даними, тому, спочатку, ця дама з примхами - співачка.
 • У Львові презентують новий альбом гурту "Ґорґішелі " (05.08.2010 17:09)

  У Львові 14 серпня о 20.00 відбудеться презентація нового альбому гурту "Ґорґішелі" «Ромбамбар» з композиціями українською та грузинською мовами.
 • У Львівській філармонії сьогодні "Вечір королівської музики" (22.07.2010 18:34)

  22 липня у Львівській філармонії, у межах святкування Дня Бельгії у Львові, відбудеться “Вечір королівської музики” - концерт класичної гітари у виконанні бельгійського гітариста Арама Ван Баларта.
 • Дочка Мадонни пропонує носити міні-спідниці (ФОТО)

  Дочка Мадонни пропонує носити міні-спідниці (ФОТО) (01.07.2010 11:57)

  Мадонна анонсувала нову лінію одягу під назвою Material Girls, в якому вона виступала спів-дизайнером разом зі своєю дочкою, 13-річною Лурдес.
 • Львівський оркестр здобув срібну відзнаку польського фестивалю (23.06.2010 21:24)

  Львівський муніципальний духовий оркестр «Сурми Галичини» взяв участь у ХІХ Міжнародному фестивалі духових оркестрів «Золота ліра», що тривав з 18 по 20 червня у м. Рибнік (Польща). До Львова оркестр привіз срібну відзнаку фестивалю, а за віртуозне виконання сольних партій спеціальні дипломи отримали заслужений артист України Борис Олійник (соло на ксилофоні) та молодий музикант Анатолій Комар (соло на трубі).