ГоловнаНовини ► Андрій Шкіль та Інна Цимбалюк поцілувалися. Фото
знайти

Андрій Шкіль та Інна Цимбалюк поцілувалися. Фото

Андрій Шкіль та  Інна Цимбалюк поцілувалися. ФотоДТП відбулося у суботу, опівдні, на столичній вулиці Микілсько-Слобідській. Саме там не змогли розминутися джип Шкіля "Nissan Qashqai" та джип Цимбалюк "Mercedes".

Жоден з відомих водіїв не визнає себе винним, пишуть "Факти".

"Я їхала у крайній правій смузі з мінімальною швидкістю - 30-40 км/год. Їхати швидше не виходило через велике скупчення машин", - розповіла Цимбалюк свою версію "Комсомольській правді в Україні".

Цимбалюк, Шкіль

За її словами, автомобіль Андрія Шкіля їхав у тому ж напрямку, що й вона, але лівіше.

"Якоїсь секунди він раптом виконав різкий маневр і "притерся" боком до мого автомобіля. Імовірно, хотів повернути на парковку, хоча у тому місці висів заборонний знак", - продовжила модель, яка живе на Микілсько-Слобідській.

"Або просто Андрій Шкіль не подивився у дзеркало. В підсумку я не встигла відреагувати, і ми зіштовхнулися! Тепер весь лівий бік моєї машини зчесаний!" - побідкалася Інна.

 

І справді. Як пишуть газети, у "Мерседеса" пом'ялося ліве переднє крило, а у "Ніссана" Шкіля відвалилася пластмасова частина бампера.

 

шкіль, цимбалюк

Зрозумівши, що відбулося, обидва водії почали телефонувати зі своїх мобільних. А буквально за кілька хвилин інспектори ДАІ на мотоциклах допомогли розвести невеликий затор, який утворився внаслідок аварії з джипами просто на пішохідному. Потім з'явилася група оформлення ДТП.

У цей же час підтримати Інну приїхав молодий чоловік на "Chevrolet". А на місці аварії відразу зібралася юрба роззяв. Люд зацікавили розбірки депутата й міски. Але, за словами Цимбалюк, Шкіль поводився досить коректно:

"Ми між собою практично не розмовляли. Я викликала свого адвоката. А до автомобіля Шкіля під'їхали високі міліцейські чини. ДТП оформили швидко, а коли міліціонери мене впізнали, то навіть запропонували машину для супроводу, щоб я без проблем дісталася у потрібне місце".

 

Цимбалюк аварія

Водночас бютівець запропонував свою версію дорожньої пригоди.

"Інна Цимбалюк обігнала мене справа. На моїй машині є легкі ушкодження, але, на щастя, постраждало лише залізо. Своєї провини я не бачу. Зараз цим питанням займається мій помічник", - роз‘яснив Андрій Васильович.

 

Шкіль, цимбалюк, аварія

Та в ДАІ таку реакцію відомих водіїв вважають емоціями. Протоколи ж, кажуть, склали на обох учасників ДТП, адже обоє порушили "боковий інтервал" руху. Правда, обидва водії винними себе не визнають.

Варто зауважити, що обидві автівки застраховані, а ступінь провини Шкіля й Цимбалюк встановить суд.

Новину додано у вівторок, 9 лютого 2010 року, о 16:14, показати всі новини за вівторок, 9 лютого 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Тема: "Шоу-бізнес в Україні", показати всі новини по темі "Шоу-бізнес в Україні"

Ще новини по темі: