ГоловнаНовини ► Тернопільська філармонія розпочинає тур Західною Україною
знайти

Тернопільська філармонія розпочинає тур Західною Україною

13 червня в залі Тернопільської обласної філармонії відбудеться закриття XVIII концертного сезону муніципального Галицького камерного оркестру. Концертний сезон був знаменний новими творчими програмами з творів В.-А.Моцарта, Й.-С.Баха. Ф.Генделя та сучасних українських композиторів, зокрема обробки та оригінальні твори народного артиста України Р. Бабича. В цьому сезоні освоєні твори П.Чайковського “Серенада для струнного оркестру” та Д.Шостаковича Квартет №8.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Тернопільської міськради, з ініціативи міського голови Романа Заставного художня рада оркестру прийняла рішення 20 серпня розпочати концертний тур по містах Західної України (Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Вінниця, Хмельницький, Рівне), з нагоди святкування 470-річчя м. Тернополя.

Упродовж сезону відпрацювали близько 30 концертів не лише в м. Тернополі, але й за його межами, зокрема в м. Чортків та м. Козова. З ініціативи В.Феленчака успішно були проведені по школах міста віденські бали.

13 червня в залі філармонії звучатиме інструментальна та вокальна музика: твори А.Вівальді, Й.-С.Баха, сучасні обробки творів Ж.Бізе, Ф.Шопена та розважальна камерна музика. Солісти: М.Іздепська-Новіцька – вокал, О.Довгань – скрипка, О.Михайлюк – скрипка, О.Зазуляк – фортепіано, клавесин. Художній керівник та диригент Заслужений артист України В.Феленчак. Початок концерту о 16.00.

Новину додано у четверг, 10 червня 2010 року, о 10:24, показати всі новини за четверг, 10 червня 2010 року
Категорія "шоу-бізнес і мода", показати всі новини категорії "шоу-бізнес і мода"
Географія: Тернопільщина, показати всі Новини Тернополя
Тема: "Музика", показати всі новини по темі "Музика"

Ще новини по темі:

  • Леді Гага записує новий епатажний альбом

    Леді Гага записує новий епатажний альбом (18.09.2012 10:02)

    Про епатажний імідж поп-діви Леді Гаги начувся уже давно весь світ. Її можна любити, поклонятися, можна надто ненавидіти, осуджуючи, але ставитися байдуже до витівок цієї співучої дівчини неможливо. Чого гріха таїти, природа обдарувала її хорошими зовнішніми і вокальними даними, тому, спочатку, ця дама з примхами - співачка.
  • У Львові презентують новий альбом гурту "Ґорґішелі " (05.08.2010 17:09)

    У Львові 14 серпня о 20.00 відбудеться презентація нового альбому гурту "Ґорґішелі" «Ромбамбар» з композиціями українською та грузинською мовами.
  • У Львівській філармонії сьогодні "Вечір королівської музики" (22.07.2010 18:34)

    22 липня у Львівській філармонії, у межах святкування Дня Бельгії у Львові, відбудеться “Вечір королівської музики” - концерт класичної гітари у виконанні бельгійського гітариста Арама Ван Баларта.
  • Дочка Мадонни пропонує носити міні-спідниці (ФОТО)

    Дочка Мадонни пропонує носити міні-спідниці (ФОТО) (01.07.2010 11:57)

    Мадонна анонсувала нову лінію одягу під назвою Material Girls, в якому вона виступала спів-дизайнером разом зі своєю дочкою, 13-річною Лурдес.
  • Львівський оркестр здобув срібну відзнаку польського фестивалю (23.06.2010 21:24)

    Львівський муніципальний духовий оркестр «Сурми Галичини» взяв участь у ХІХ Міжнародному фестивалі духових оркестрів «Золота ліра», що тривав з 18 по 20 червня у м. Рибнік (Польща). До Львова оркестр привіз срібну відзнаку фестивалю, а за віртуозне виконання сольних партій спеціальні дипломи отримали заслужений артист України Борис Олійник (соло на ксилофоні) та молодий музикант Анатолій Комар (соло на трубі).