ГоловнаНовини ► Львівський оркестр здобув срібну відзнаку польського фестивалю
знайти

Львівський оркестр здобув срібну відзнаку польського фестивалю

Львівський муніципальний духовий оркестр «Сурми Галичини» взяв участь у ХІХ Міжнародному фестивалі духових оркестрів «Золота ліра», що тривав з 18 по 20 червня у м. Рибнік (Польща). До Львова оркестр привіз срібну відзнаку фестивалю, а за віртуозне виконання сольних партій спеціальні дипломи отримали заслужений артист України Борис Олійник (соло на ксилофоні) та молодий музикант Анатолій Комар (соло на трубі).

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі ЛМДО «Сурми Галичини».

За словами музичного директора фестивалю Мар’яна Вольни, «Сурми Галичини» другий рік поспіль чудово презентують себе на цьому музичному святі. «Високий рівень виконання, цікавий репертуар – мені і членам журі дуже сподобався цей колектив зі Львова. Щоразу, проводячи «Золоту ліру» ми намагаємося зробити фестиваль оригінальним і цікавим для глядачів. Вже третій раз запрошуємо до участі не лише духові оркестри, а й колективи мажореток, які урізноманітнюють наше свято», - зазначив Мар’ян Вольни.

«Сурми Галичини» також взяли участь у музичних святкуваннях, що відбувалися під патронатом «Золотої ліри» - V Міжнародному фестивалі духових оркестрів у місті Хожув та ІV Міжнародному фестивалі у місті Домрова Гурніча.

«Нам пощастило долучитися до цього європейського музичного свята і відчути велику силу єднання, силу мистецтва. Нагороди, якими відзначили «Сурми Галичини» і окремих музикантів – це заслуга та виснажлива праця всього колективу. Раніше і у Львові при кожному заводі, школі, інших організаціях були свої духові оркестри. Чому б не спробувати відродити цей музично-оркестровий рух? Наше місто теж змогло б гідно прийняти у себе фестиваль духових оркестрів і переконатися у всій грандіозності такого заходу, відчути велику силу мистецтва духової музики, яка не знає кордонів», - каже Костянтин Іщик, директор і засновник Львівського муніципального духового оркестру «Сурми Галичини».

Загалом у фестивалі взяло участь 19 оркестрів з Словаччини, Угорщини, Чехії, Литви, Греції, Польщі, Німеччини, Північної Ірландії, Франції. Україну на цьому заході представляли лише львівські «Сурми Галичини». У конкурсній програмі взяли участь 10 оркестрів, які й змагалися за здобуття Кубка міністра культури і національної спадщини Польщі.

Новину додано у середу, 23 червня 2010 року, о 21:24, показати всі новини за середу, 23 червня 2010 року
Категорія "шоу-бізнес і мода", показати всі новини категорії "шоу-бізнес і мода"
Географія: Львівщина, показати всі Львівські новини
Тема: "Музика", показати всі новини по темі "Музика"

Ще новини по темі: