ГоловнаНовини ► На Led Zeppelin подали до суду через плагіат
знайти

На Led Zeppelin подали до суду через плагіат

На Led Zeppelin подали до суду через плагіатВимагають компенсувати моральний збиток

Американський фолк-співак Джейк Холмс звинуватив Led Zeppelin в плагіаті.

Як повідомляє ресурс TMZ.com, музикант стверджує, що учасники легендарної британської рок-групи вкрали у нього мелодію пісні "Dazed and Confused". Холмс записав композицію з такою назвою ще в 1967 році. Через два роки на дебютному альбомі Led Zeppelin з'явився трек, озаглавлений так само і побудований на схожому гітарному рифі.

Фолк-виконавець подав до суду позов проти гітариста Led Zeppelin Джиммі Пейджа, котрий значиться автором цієї пісні на диску "Led Zeppelin I", вимагаючи компенсувати йому моральний збиток. У яку суму його оцінив співак, не вказується. Як додає TMZ.com, згідно із законом Холмс зможе вимагати компенсацію тільки за останні три роки.

Чому американець подав до суду лише через 40 років, також не повідомляється. Відомо, що Джиммі Пейдж чув "Dazed and Confused" у версії Джейка Холмса ще будучи учасником The Yardbirds, у яких фолк-співак виступав на розігріві в США в 1967 році. Гітарист почав складати варіації на тему "Dazed and Confused" з новим текстом ще разом з The Yardbirds, а потім у складі новоутвореної групи Led Zeppelin.

Новину додано у середу, 30 червня 2010 року, о 13:59, показати всі новини за середу, 30 червня 2010 року
Категорія "шоу-бізнес і мода", показати всі новини категорії "шоу-бізнес і мода"
Географія: Світ, показати всі Новини Світу
Тема: "Шоу-бізнес і мода", показати всі новини по темі "Шоу-бізнес і мода"

Ще новини по темі: