ГоловнаНовини ► Аеропорт Цунів використовуватимуть у туристичних цілях, - Горбаль
знайти

Аеропорт Цунів використовуватимуть у туристичних цілях, - Горбаль

Летовище Товариства сприяння оборони України у селищі Цунів включать у туристичний маршрут, про це заявив на військовій раді ЗОКу голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Львівської ОДА.

"Є цікава база в місті Цуневі раніше тут готували високваліфіковані кадри для війська. Потрібно включити це місце і в туристичний маршрут. З точки зору і польотів на літаках, і захоплення юнаків та дівчат парашутним спортом. Щоб назва товариства, якому належить ця база, і справді відповідала призначенню".

Голова Львівської ОДА також запропонував використовувати аеропорт ТСОУ для навчань військових, зокрема, десантників 80-го окремого аеромобільного полку. "Потрібно поновити співпрацю між відомствами під час проведення навчань з територіальної оборони у ході яких держслужбовці тренуються виконувати завдання у особливий період. На контролі керівництва області є також відновлення співпраці органів держуправління з осередками Товариства сприяння оборони України з метою відправки у війська завчасно підготовлених кадрів первинної ланки", - зазначив керівник області.

Новину додано у четверг, 1 липня 2010 року, о 08:43, показати всі новини за четверг, 1 липня 2010 року
Категорія "політика", показати всі новини категорії "політика"
Географія: Львівщина, показати всі Львівські новини
Тема: "Влада, суспільство", показати всі новини по темі "Влада, суспільство"

Ще новини по темі: