ГоловнаНовини ► Бандера і Шухевич під час проголошення Акту відновлення Державності, - виставка у Львові
знайти

Бандера і Шухевич під час проголошення Акту відновлення Державності, - виставка у Львові

30 червня у Львові в приміщенні Марійського товариства відкрилася виставка «Паролі повстанської битви» Степана Івасейка. Серед експонатів – 30 художніх робіт, присвячених визвольній боротьбі українського народу 40-50-х роках ХХ століття.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської обласної організації партії «За Україну!».

Більшість робіт, представлених в межах виставки, – це картини, що зображають людей, які жили у селі, де народився і сам автор.

«Тут зображено символи нашої боротьби, які можна використовувати і сьогодні. Ось картина, намальована під впливом Акту 30 червня. Тут є Бандера, Шептицький, Стецько, Шухевич. Її можна використовувати для ілюстрації певних речей, які потрібно доносити до людей. А мистецтво, воно простіше доносить, ніж будь-які виступи на мітингах чи ще десь. Ось картина, і кожен бачить її так, як хоче», - наголосив дослідник визвольного руху в Україні, історик Ярослав Сватко.

Виставка відбувається в межах 69-річчя проголошення Акту відновлення Української Державності та 103-річчя від дня народження Головного Командира УПА Романа Шухевича.

«Паролі повстанської битви» побачать не лише львів’яни. Найближчим часом виставку експонуватимуть і у інших обласних та районних центрах України.

Новину додано у четверг, 1 липня 2010 року, о 11:14, показати всі новини за четверг, 1 липня 2010 року
Категорія "політика", показати всі новини категорії "політика"
Географія: Львівщина, показати всі Львівські новини
Тема: "Політика", показати всі новини по темі "Політика"

Ще новини по темі: