ГоловнаНовини ► За 3 роки кількість туристів у Львові збільшилась на 30%
знайти

За 3 роки кількість туристів у Львові збільшилась на 30%

Впродовж останніх трьох років кількість туристів у Львові збільшилась на 30%. Найчастіше відвідують Львів туристи з Білорусі, Німеччини, США, Великобританії, Польщі, Франції, Японії, Данії, Чехії.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Так. впродовж червня місто відвідали 1653 туристи. Як зазначає міський голова Львова Андрій Садовий, туристів стає більше, тому треба підходити до того, щоб якість послуг, які ми надаємо в готелях, ресторанах, була належної якості. Треба, щоб було якісне спілкування, щоб кожен львів’янин розумів, що турист, який приїхав до міста, в кінцевому випадку приносить вигоду саме нам.

Львів очікує на основний туристичний потік в липні та серпні, бо в цей час у місті триватимуть фестивалі. Щовихідних до кінця літа на площі Ринок проходитиме «Літо на ринку», в межах якого відбуватимуться концерти та шоу. 17-18 липня у Львові звучатиме українська, білоруська та французька музика на міжнародному фестивалі «Країна мрій». 31 липня та 1 серпня вперше в місті відбудеться свято сиру та вина, а з 20 до 24 серпня у Львові проходитиме III міжнародний фольклорний фестиваль «Етновир». Загалом, кожен міський фестиваль у Львові відвідує близько 5 тис. гостей.

Новину додано у четверг, 1 липня 2010 року, о 11:29, показати всі новини за четверг, 1 липня 2010 року
Категорія "спорт і культура", показати всі новини категорії "спорт і культура"
Географія: Львівщина, показати всі Львівські новини
Тема: "Туризм", показати всі новини по темі "Туризм"

Ще новини по темі: