ГоловнаНовини ► Підприємці зібрали 300 тис. підписів проти Податкового кодексу
знайти

Підприємці зібрали 300 тис. підписів проти Податкового кодексу

На сьогодні, 1 липня, зібрано понад 300 000 підписів підприємців по всій Україні за відкликання з розгляду в парламенті проекту Податкового кодексу.

Про це 1 липня у коментарі ZAXID.NET повідомив координатор напрямку "Підприємницька ініціатива: розвиток малого і середнього бізнесу" ЛОГО "Клуб підприємців Львівської області" Андрій Якимів.

"Зокрема, на Львівщині ми зібрали понад 5000 підписів. Нас підтримали підприємці Соколя, Червонограда, Жовкви, Самбора, Дрогобича, Трускавця, Моршина, Пустомитів. Щодня приходять нові листи з підписами. Плануємо продовжити збір підписів до 9 липня, щоб досягнути півмільйона підписів і подати звернення до президента, прем’єра та спікера Верховної Ради з вимогою відкликати Податковий кодекс", – розповів Андрій Якимів.

Також підприємці готують пакет своїх пропозицій та доповнень до проекту Податкового кодексу і збираються надіслати його в органи державної влади.

"Також ми формуємо по Україні страйкові комітети, щоб у разі, якщо парламент таки прийме Податковий кодекс без врахування наших пропозицій, розпочати пікети парламенту", – запевнив Андрій Якимів.

Підприємець зазначив, що ВРУ запланувала продовжити свою роботу до 22 липня. За цей час Рада має намір прийняти кодекс в цілому, щоб мати час на підготовку проекту держбюджету на 2011 рік вже за новим кодексом.

Як інформував ZAXID.NET , минулого тижня громадська організація "Клуб підприємців Львівської області" спільно з партією "Фронт змін" розпочала збір підписів за відкликання з розгляду проекту нового Податкового кодексу України.

"Новий кодекс фактично започатковує безпрецедентне свавілля і терор з боку контролюючих органів. За останні 18 років ніхто настільки масштабно та сміливо не давав стільки повноважень контролюючим органам, зокрема, податковій адміністрації щодо здійснення всіх можливих форм та елементів перевірок", – наголошує Андрій Якимів. За його словами, новий кодекс передбачає введення 6 додаткових видів перевірок. Також податківці будуть мати право робити обшук в оселях, проводити допити працівників, сусідів, матимуть право накладати так званий податковий арешт на майно та депозитні рахунки.

Новину додано у четверг, 1 липня 2010 року, о 11:39, показати всі новини за четверг, 1 липня 2010 року
Категорія "економіка", показати всі новини категорії "економіка"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Економіка", показати всі новини по темі "Економіка"

Ще новини по темі:

 • Цены на железную руду в 2014 году

  Цены на железную руду в 2014 году (05.03.2014 14:21)

  Vale не прогнозирует снижение стоимости железной руды
 • Вперше на Волині село розвиватимуть відповідно до стратегічного плану (19.09.2012 8:25)

  21 вересня 2012 року о 15:00 у будинку культури с. Козин Рожищенського району відбудеться круглий стіл на тему «Від спільних дій до успіху громад». Головна мета круглого столу – показати сільським громадам їхній потенціал, а також можливості для соціально-економічного розвитку села.
 • Янукович почне вирішувати проблеми українського села?

  Янукович почне вирішувати проблеми українського села? (18.09.2012 16:00)

  Як відомо, в українських селян та і взагалі в українського села – чимало проблем. Вирішити їх напередодні виборів вирішили у президентській команді. Серед найбільш популярних – це відтік сільських жителів, які не бачать перспективи, проживаючи у рідних населених пунктах, а поєднують своє благополуччя та майбутнє життя лише з урбанізованим містом.
 • Австралія хоче інвестувати у розбудову інфраструктури Львівщини (12.08.2010 20:37)

  Голова Львівської ОДА Василь Горбаль зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Австралії в Австрійській Республіці та Україні (за сумісництвом) Майклом Поттсом.
 • На Львівщині зібрано близько 80% зернових (12.08.2010 20:22)

  На Львівщині зібрано 78,8% зернових і понад 75% ранніх зернових. Про це 12 серпня під час прес-конференції повідомив заступник голови львівської облдержадміністрації Ярослав Панюра.