ГоловнаНовини ► Яцуба називав журналістів суками - Яцуба
знайти

Яцуба називав журналістів суками - Яцуба

Яцуба називав журналістів суками - ЯцубаМіністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба стверджує, що не використовував лайливих слів на адресу журналістів.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Мінрегіонбуду, надісланому на адресу редакції.

Яцуба уточнив, що дійсно намагався пройти в зал засідань уряду в той час, як журналісти записували коментар іншого члена Кабміну, але він тільки чемно попросив їх дати дорогу.

"Я попросив журналістів дати можливість пройти в зал, і не більше того. Мені шкода, що цей інцидент спотворили і подали в тому виді, що компрометує мене, у першу чергу, як людину, і вже потім як чиновника, політика. Думаю, той, хто хотів зробити на моєму імені сенсацію, не думаючи, зробив прикру помилку. Це на його совісті", - сказав міністр.

За його словами, у цей момент за ним йшов віце-прем’єр Віктор Тихонов, який підтвердив, що Яцуба не ображав журналістів.

Нагадаємо, що сьогодні, за інформацією Gazeta.ua, міністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба обматюкава журналістів.

Перед початком засідання уряду міністр проходив повз журналістів, які в коридорі Кабміну записували коментар міністра юстиції Олександра Лавриновича. "От б...дь суки, пройти не можна !", - сказав голосно Яцуба у бік журналістів.

Новину додано у четверг, 1 липня 2010 року, о 11:46, показати всі новини за четверг, 1 липня 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Мас-медіа", показати всі новини по темі "Мас-медіа"

Ще новини по темі: