ГоловнаНовини ► О.Попов пообіцяв, що чиновники-корупціонери будуть притягнуті до кримінальної відповідальності
знайти

О.Попов пообіцяв, що чиновники-корупціонери будуть притягнуті до кримінальної відповідальності

Перший заступник голови КМДА Олександр Попов пообіцяв депутатам від Блоку Кличка розібратися із чиновницьким свавіллям у мерії. Про це заявив лідер однойменного Блоку Віталій Кличко.

«Депутати нашої фракції зустрічалися із Олександром Поповим і він пообіцяв, що на мерію чекають масштабні перевірки. Усі чиновники, помічені у корупційних діях, причетні до внесення незаконних змін до генплану міста, протиправної роздачі київської землі та майна, будуть притягнені до кримінальної відповідальності», – сказав Віталій Кличко.

Політик сподівається, що ці обіцянки – не популістські заяви, а реальні наміри, які призведуть до встановлення контролю за діями київських чиновників.

«Наскільки ці слова відповідатимуть дійсності, ми побачимо дуже скоро. У свою чергу Блок Кличка на правах опозиції буде сприяти очищенню столиці. Адже сьогодні в Києві суцільний хаос, немає контролю за діями чиновників – вони почувають себе абсолютно безкарними, – переконаний Віталій Кличко. – Отримуючи за свою професійну діяльність зарплатню у кілька тисяч гривень, не соромляться їздити на машинах вартістю у кілька сотень тисяч доларів, хизуються своїми прибутками, дорогими годинниками та іншими іграшками. Цьому треба покласти край».

Новину додано у четверг, 1 липня 2010 року, о 14:47, показати всі новини за четверг, 1 липня 2010 року
Категорія "політика", показати всі новини категорії "політика"
Географія: Київ, показати всі Новини Києва
Тема: "Корупція", показати всі новини по темі "Корупція"

Ще новини по темі: