ГоловнаНовини ► Журналісти "Екпресу" намагались обстріляти Медведька
знайти

Журналісти "Екпресу" намагались обстріляти Медведька

Журналісти «Експресу» перед будівлею Генеральної прокуратури наочно продемонстрували, як на практиці виконують доручення президента.

У редакції стверджують, що 28 травня Віктор Янукович доручив Олександру Медведьку "вжити невідкладних заходів" з приводу ситуації навколо газети "Експрес". "Зокрема, щоб спростувати офіційну версію про те, що обстріл редакції здійснювався з пневматичної рушниці ІЖ 38 С, журналісти здійснили перед вікнами Олександра Медведька практичний експеримент. Він підтвердив, що куля із рушниці зазначеної марки не може наскрізь пробити два віконних скла з відстані 60 метрів, бо просто не долітає до них", - наголошують у редакції газети.

"За тридцять днів, що минули, ми побачили лише імітацію турботи про свободу слову, - вважає головний редактор газети "Експрес" Ігор Починок. – На практиці ж за цей час порушено нову безглузду кримінальну справу щодо журналістів газети, які здійснювали розслідування незаконних розпродажів талонів технічного огляду. За цей час двоє суддів, які слухали справи, де відповідачем є прокуратура, оголосили про самовідвід. Зокрема, суддя Шумська зробила публічну заяву, що вдається до такого кроку виключно через тиск прокурора Баганця. А, окрім того, господарський суд відновив слухання справи за позовом прокуратури проти газети, у якій прокуратура просить суд "заборонити газеті "Експрес" поширювати недостовірну інформацію, що порушує ділову репутацію львівських прокурорів. Прокуратура досі не призначила експериментів, мабуть, за браком часу, зате час знайшовся на те, щоб повісткою викликати поіменно для подання свідчень 136 журналістів газети, що брали участь в акції протесту на трасі Київ-Чоп. Такі дії генпрокурора Медведька, на нашу думку, не мають нічого спільного з реальними кроками на виконання доручення Президента і лише компрометують його", - йдеться на офіційному сайті газети "Експрес".

Новину додано у четверг, 1 липня 2010 року, о 15:30, показати всі новини за четверг, 1 липня 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Львівщина, показати всі Львівські новини
Тема: "Мас-медіа", показати всі новини по темі "Мас-медіа"

Ще новини по темі: