ГоловнаНовини ► Чи спить Бондар, коли «Феміда-Інтер» катається водними мотоциклами, лишаючи бензинові плями по Світязю? – Григоренко
знайти

Чи спить Бондар, коли «Феміда-Інтер» катається водними мотоциклами, лишаючи бензинові плями по Світязю? – Григоренко

Заяви Володимира Бондаря щодо ймовірно будівництва на території скверу спортивного комплексу біля РАЦСу у Луцьку є популістськими і нещирими. Про це на сьогоднішній прес-конференції у прес-клубі реформ журналістам заявив депутат Луцькради Сергій Григоренко. Інформує інтернет-видання «Волинська правда».

«Дійсно, люди сьогодні стурбовані, але чи пан Володимир Бондар, який брав участь у тих зборах людей, чи діє він щиро. У мене є великі сумніви, що так», – сказав Григоренко та зачитав текст листівки, яку роздавали організатори протесту. «Запрошуємо Вас на зустріч з міським головою з питань знищення зелених насаджень – більше ста дерев, для будівництва автостоянки і розважального комплексу. І так само він сказав людям, що це автостоянка, він заявив (Бондар, – ред.), що фірма, яка має будувати, це та сама фірма, яка ніби на кістках людей будує свої будинки навпроти четвертої школи. Це є відверта брехня», – заявив депутат.

«Чесно кажучи, вчора пан Бондар на сесії обласної ради зачитав депутатський запит, що йому ніби болить душа, він не може спати, що тут знищуються парки. Але я хочу запитати, чи боліла душа у пана Бондаря, коли декілька років тому виник скандал з розсадником у Гаразджі, де він і його близький друг по фракції пан Столяр, його перший заступник Заремба, коли була незрозумілими схемами від лісового розсадника виведена земля і там були збудовані, або будуються зараз, приватні будинки цих людей. Чому ж тоді не боліла душа? Чи не боліла душа у пана Бондаря, коли його близький друг по фракції пан Столяр в Гаразджі перегородив кар’єри. Знаєте, за табором «Сонечко», коли повертати направо, є кар’єри, де відпочивають лучани – там тепер перегороджено. І це зробив пан Столяр. Чи не боліла душа у пана Бондаря і чи не міг він спати, коли фірма «Феміда-Інтер» сьогодні катається водними мотоциклами, лишаючи бензинові плями по Світязю. Так, вони мають статус рятувальної станції. Але ж ми розуміємо, що фактично під маскою рятувальної станції просто собі люди відпочивають», – сказав на прес-конференції депутат.

Зі слів Григоренка, він у 2005 році звернувся до Володимира Бондаря, який був губернатором, з проханням зміни керівництва управління лісового господарства на Волині. «Я прийшов до нього особисто на прийом і приніс 26 конкретних пропозицій. Бондар записав… Жодного контакту після цього не було. Тому, маючи невелику особисту історію стосунків з паном Бондарем у екологічній сфері, знаючи факти, у мене виникає питання: «Чи дійсно не спав?» Бо певні політики хочуть балотуватися на посаду міського голови», – заявив Григоренко та назвав заяви Бондаря «нещирими» та «популістськими».

«Я закликаю пана Бондаря бути обережним. Якщо він дійсно вболіває за місто, можна було б просто зустрітися з інвесторами. Донести точку зору до людей. Кожен має право на свою власну думку, але гучними заявами розкачувати ситуацію вважаю неприпустимим… Вже вчора договорився до того, що там тисячі дерев будуть рубати. Там всього триста дерев у тому сквері і 20 кущів», – резюмував Григоренко.

Новину додано у четверг, 1 липня 2010 року, о 15:39, показати всі новини за четверг, 1 липня 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Волинь, показати всі Волинські новини
Тема: "Новини Луцька та Волині", показати всі новини по темі "Новини Луцька та Волині"

Ще новини по темі: