ГоловнаНовини ► Сьогодні Клімчук у Литві презентує економічну Волинь
знайти

Сьогодні Клімчук у Литві презентує економічну Волинь

Сьогодні голова облдержадміністрації Борис Клімчук відбув з робочою поїздкою до Литви. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили в прес-службі Волинської ОДА.

У Вільнюсі він візьме участь у презентації інвестиційного та економічного потенціалу Волинської області, під час якої будуть представлені інвестиційні можливості краю та пріоритетні напрямки залучення інвестицій та інвестиційних проектів.

Презентація Волині забезпечить практичне виконання Угоди про довгострокове співробітництво між Волинської областю України та Вільнюським повітом Литовської Республіки від 23 червня 1998 року, а також сприятиме поглибленню торговельно-економічного співробітництва, налагодженню бізнесових контактів, формуванню привабливого інвестиційного іміджу області, інтенсифікації транскордонної взаємодії.

До складу делегації Волинської області також увійшли: заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк, начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Андрій Ломага, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Богдан Колісник та голова правління ВАТ «Луцьксантехмонтаж №536» Віктор Чорнуха.

Новину додано у четверг, 1 липня 2010 року, о 15:54, показати всі новини за четверг, 1 липня 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Волинь, показати всі Волинські новини
Тема: "Новини Луцька та Волині", показати всі новини по темі "Новини Луцька та Волині"

Ще новини по темі: