ГоловнаНовини ► На Тернопільщині 9% перевірених продуктів зняли з реалізації
знайти

На Тернопільщині 9% перевірених продуктів зняли з реалізації

З початку року фахівці державного нагляду ДП «Тернопільстандартметрологія» перевірили на відповідність вимогам стандартів, норм і правил під час виробництва харчової продукції загальною вартістю 9 млн. 412 тис. грн. Через невідповідність вимогам чинного законодавства заборонено до реалізації харчових продуктів на суму 852 тис. грн., що становить 9% від загальноперевіреної.

Як повідомили ZAXID.NET в прес-службі Тернопільської ОДА, було перевірено 70 підприємств області. Порушення вимог стандартів та чинного законодавства встановлені у 59 випадках (84,3%).

Перевірялися хліб та хлібобулочні вироби, борошно, крупи, м'ясна, рибна та молочна продукція, безалкогольні та алкогольні напої, цукор, швидкозаморожені овочі.

Загальна сума штрафів перевищила 83 тис. грн., 10 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Зокрема, якість хліба та хлібобулочних виробів перевірена на 27 підприємствах. Порушення встановлені у 23 (85%) випадках. Забраковано продукції на 15 тис.грн. Сума штрафів перевищила 31тис. грн.

Державні перевірки якості ковбасних виробів та м’ясних продуктів були проведені на 24 підприємствах області. Перевірено продукції на суму 83,3 тис. грн.

Через порушення правил маркування, невідповідність органолептичних та фізико-хімічних показників до реалізації було заборонено м’ясопродуктів вартістю понад 47 тис. грн., до 21 виробника застосовані штрафи на суму 28,7тис.грн.

Перевірено молочної продукції на суму 193 тис.грн., з них вимогам нормативної документації не відповідали молокопродукти на суму 10 тис. грн. Три з шести перевірених підприємств було оштрафовано на 6,4 тис.грн.

Серед основних причин, що призвели до порушень, - незадовільний приймальний контроль сировини та готової продукції, неналежний стан технологічного контролю, низький рівень виконавчої дисципліни, недотримання умов зберігання та правил маркування продукції.

Новину додано у четверг, 1 липня 2010 року, о 16:09, показати всі новини за четверг, 1 липня 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Тернопільщина, показати всі Новини Тернополя
Тема: "Влада, суспільство", показати всі новини по темі "Влада, суспільство"

Ще новини по темі: