ГоловнаНовини ► Місцеві вибори коштуватимуть Україні близько мільярда гривень, - нардеп
знайти

Місцеві вибори коштуватимуть Україні близько мільярда гривень, - нардеп

Заступник голови парламентського комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, народний депутат від НУНС Юрій Ключковський переконаний, що місцеві вибори в Україні коштуватимуть близько 1 млрд грн.

Про це він заявив 1 липня під час вечірнього засідання ВРУ.

«Як Кабмін зможе виділити гроші на вибори без прийняття змін до держбюджету? Адже мова йде не про 10-20 мільйонів, а про гроші, близько мільярд гривень», – наголосив Ю.Ключковський.

Також, зі слів нардепа, із законопроекту незрозуміло, де конкретно проходитимуть вибори, а де ні, адже не всі ради та мери вже відпрацювали термін своїх повноважень. Як приклад Ключковський навів Запорізьку облраду, яка провела свою першу сесію в червні 2006 року, відтак п’ять років ще не пропрацювала.

«Цим документом ми багатьом радам скорочуємо повноваження, тим самим порушуючи права громадян. Потрібно визначити, де можна проводити такі вибори, а де – ні. Місцевих голів ми за цим законом будемо обирати знову на 4, а не 5 років. По-моєму, знову під красивими словами криється поганий прихований зміст», – сказав він.

Нагадаємо, 1 липня ВРУ підтримала проект постанови №6592 «Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 2010 року (31 жовтня 2010 року)».

За проголосувало 247 нардепів: фракція Партії регіонів – 169, БЮТ – 20, НУНС – 9, КПУ – 26, Блок Литвина – 19, позафракційні – 4, 22 голоси – проти.

Новину додано у четверг, 1 липня 2010 року, о 16:48, показати всі новини за четверг, 1 липня 2010 року
Категорія "політика", показати всі новини категорії "політика"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Політика", показати всі новини по темі "Політика"

Ще новини по темі: