ГоловнаНовини ► У Львові діти-сироти таборують у парку "Знесіння"
знайти

У Львові діти-сироти таборують у парку "Знесіння"

Сьогодні, 1 липня, у парку «Знесіння» розпочався двотижневий літній табір для 30 дітей з неблагополучних сімей – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Учасники табору – діти від 10 до 13 років. Особливість такого відпочинку у тому, що діти працюють з вихователями лише протягом дня з 10:00 по 17:00.

«Ми маємо на меті забрати дітей з вулиці і організувати їхнє дозвілля. Головне, створити в таборах такі умови, щоб їм було цікаво, було чим зайнятись та відволіктися від вуличного життя. У програмі таборів передбачено перегляд фільмів про СНІД, ВІЛ, куріння та алкоголь», – розповів начальник відділу у справах дітей ЛМР Ростислав Тимків.

«У межах табору діти, поєднуючи приємне з корисним, займатимуться спортом, братимуть участь у розвиваючих іграх, переглядатимуть фільми, дізнаються історію парку «Знесіння», допомагатимуть у розсаднику парку», – зазначив Володимир Маліновський, голова ЛОГО «Разом».

Нагадаємо, у міському бюджеті на оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, закладено 70 тис. гривень. Крім того, для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та таких, що опинилися в складних життєвих обставинах, відділ у справах дітей ЛМР організовує ще два табори: табір культурно-естетичного спрямування у Великих Мостах та спортивно-туристичного спрямування - на Закарпатті біля річки Рата.

Новину додано у четверг, 1 липня 2010 року, о 17:30, показати всі новини за четверг, 1 липня 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Львівщина, показати всі Львівські новини
Тема: "Влада, суспільство", показати всі новини по темі "Влада, суспільство"

Ще новини по темі: