ГоловнаНовини ► Башкаленко проаналізував, як на Старовижівщині економлять енергію
знайти

Башкаленко проаналізував, як на Старовижівщині економлять енергію

Перший заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Башкаленко проаналізував роботу з енергозбереження Старовижівщини, – інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Питання стану впровадження енергозберігаючих заходів, згідно із завданнями комплексної програми енергозбереження району, скорочення споживання енергоносіїв, забезпечення проплати за спожиті енергоносії щорічно заслуховуються на колегіях райдержадміністрації, сесіях районної ради. Приймаються відповідні рішення.

Згідно з рейтинговими показниками з енергозбереження (вартість зекономлених паливно-енергетичних ресурсів та рівень використання коштів на впровадження енергозберігаючих заходів у бюджетній сфері) Старовижівський район у 2006 році зайняв 10 місце, у 2007 році – 14 місце; у 2008 році – 16 місце, у 2009 році – 16 місце в області, – повідомили у прес-службі голови облдержадміністрації.

Рівень використання коштів на реалізацію енергозберігаючих заходів в бюджетній сфері становив: у 2006 році – 25,6%, у 2007 році – 22,6%, у 2008 році – 13,4 %у 2009 році – 3,2%.

Таким чином, за винятком 2006 року, Старовижівською райдержадміністрацією не забезпечено виконання завдання щодо спрямування на реалізацію енергозберігаючих заходів у бюджетній сфері в обсязі 25 відсотків від вартості спожитих енергоносіїв. Основними видами енергозберігаючих заходів, що здійснювалися в районі, були заміна котельного обладнання, проведення робіт з утеплення будівель (переважно, заміна вікон і дверей).

Обсяги спрямування коштів на впровадження енергозберігаючих систем освітлення в закладах бюджетної сфери, на економію електроенергії та на реконструкцію тепломереж з використанням попередньо теплоізольованих труб – незначні. Економії природного газу не надавалася належна увага. Протягом 2008 – 2009 років в бюджетній сфері району з газового на тверде паливо не переведено жодної котельні бюджетної сфери, незважаючи на те, що в районі функціонує підприємство з виготовлення торфопеллет. Загалом в цих закладах споживання природного газу за рахунок впроваджених енергозберігаючих заходів скоротилося на 22 %. Найбільш суттєво у Старовижівському районі скоротилося використання твердого палива – у 2009 році порівняно з 2005 роком його використання зменшено на 32 %.

За результатами наради Олександр Башкаленко дав відповідні доручення, що стосуються заміна газоспоживаючих котлів на твердопаливні або запровадження систем електроопалення, збільшення частки використання місцевих видів палива, внесення змін та доповнень до Комплексної програми енергозбереження області на 2007 – 2010 роки» щодо внесення коректив на 2010 рік з врахуванням реалізації заходів, спрямованих на зменшення газової складової.

Новину додано у четверг, 1 липня 2010 року, о 18:55, показати всі новини за четверг, 1 липня 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Волинь, показати всі Волинські новини
Тема: "Новини Луцька та Волині", показати всі новини по темі "Новини Луцька та Волині"

Ще новини по темі: