ГоловнаНовини ► Журнал Топ10 став медіа-партнером української прем'єри фільму «INCEPTION» («Початок»)
знайти

Журнал Топ10 став медіа-партнером української прем'єри фільму «INCEPTION» («Початок»)

Журнал Топ10 став медіа-партнером української прем'єри фільму «INCEPTION» («Початок»)22 липня в Одесі відбудеться прем'єра фільму «INCEPTION» («Початок»), за інформаційної підтримки журналу Топ10.

Прем'єра фільму INCEPTION (Початок) буде проходити в рамках 1-го Одеського Міжнародного кінофестивалю і збере близько 350 гостей, представників еліти міста Одеси. Перегляд фільму запланований на 24.00.

Фільм INCEPTION (Початок) це інтригуюча історія режисера Крістофера Нолана про геніального злодія, який полює на думці. У головних ролях Леонардо ДіКапріо і Маріон Котійяр.

Прем'єра пройде в новому кінотеатрі мережі IMAX, знаменитого унікальними технологіями ЗД зображення, яке можна побачити, надівши спеціальні окуляри, а також кришталево чистим зображенням і, звичайно ж, звуком.

Новий кінотеатр IMAX знаходиться в кінокомплексі Планета Кіно. Це сучасний девятізальний мультиплекс, який здатний прийняти понад 1600 глядачів одночасно, так як сеанси в кінотеатрі починаються кожні 15 хвилин.

Кінотеатр розташований за адресою: Одеська область, Комінтернівський район, с. Фонтанка, торгово-розважальний центр «Рів'єра».

Журнал Топ 10 бере активну участь у висвітленні заходу, виступаючи офіційним медіа-партнером. Найцікавіші новини, найкращі фотографії та відео з прем'єри, Ви можете побачити на сайті top10.ua у рубриці КІНО.

Новину додано у четверг, 15 липня 2010 року, о 20:09, показати всі новини за четверг, 15 липня 2010 року
Категорія "шоу-бізнес і мода", показати всі новини категорії "шоу-бізнес і мода"
Географія: Одещина, показати всі Новини Одеси
Тема: "Кіно", показати всі новини по темі "Кіно"

Ще новини по темі: