ГоловнаНовини ► Адвокат Олег Максимович
знайти

Адвокат Олег Максимович

Адвокат Олег МаксимовичАдвокат Олег Максимович в гостях на Westua.net

Розкажіть про свою діяльність.

Я є адвокат і вид моєї діяльності - адвокатське бюро. Своєрідність нашої організації полягає в тому, що я працюю з синами, які надають мені свою посильну допомогу. Але мушу сказати, що вони можуть вже самостійно працювати. 

Як давно ви надаєте адвокатські послуги і над якими справами працюєте?

Я працюю з 1983 року. Луцьк не є мегаполіс. Тому ми ведемо цивільні, кримінальні та господарські справи. Найбільшу долю займають цивільні – це десь 65%, кримінальні -35% і господарські - 5%.

Ви працюєте лише на Волині, чи захищали обвинувачених і за межами області?

Ви знаєте, адвокатів підбирають по-знайомству, як лікаря. Нашою діяльністю охоплюється вся область. Також, я вів справи у Львові та Тернополі. 

Розкажіть про свої успіхи та поразки?

Поразка? Ви знаєте, такої не було, але, звичайно, були прорахунки. Адвокат їх сам помічає і виправляє. Не завжди можна вийти на той результат якого прагнеш. Мушу відмітити, що часто адвокатські помилки пов’язані зі змінами законодавства.

Успіхи? Справи клієнта – для нього найважливіше. Не можу виділити особливих успіхів. Коли я виграю справу – то це я виграю, а коли програю – то це клієнт програє.

Чи були у вас казуси?

Починав я в СССР в колегії адвокатів. Тоді адвокати були обмежені і в гонорарі, і в виборі клієнта. Памятаю з Тернополя клієнта. Там мова йшла про захист в обвинуваченні причетності до ОУН. Шеф мене тоді спитав: “Навіщо вам ця справа?” Не було такого що “не йди”. Просто рекомендували і я зі справи вийшов. 
В ті часи був спецдопуск до таких справ і КДБ ретельно перевіряли усіх адвокатів. Спец допуску у мене не було тому за справу взятись я не міг.

Розкажіть про свою сім’ю.

Я одружений вже 30 років. Дружину звати Надія. У мене є 2 сина – Остап і Тарас. Які вже теж мають сім’ї. Як я казав, вони працюють зі мною. Молоді адвокати вносять деяку новизну в підході і формах до роботи. У них можна багато чого повчитися.

Розкажіть як і де ви любите відпочивати?

Я любитель тихого відпочинку – не люблю бари. Як благодать не сприймаю море. Люблю гори, озера.
Люблю собак. Стараюсь приділяти моєму песику більше часу. Його звати Бос, порода шарпай. 
Люблю живопис, особливо картини. Буває коли йду по вулиці та бачу художника – можу одразу прикупити в нього картину, як, наприклад, “Домініканський собор у Львові”. Часто буваю в галереях.
Люблю подорожувати. Це пов’язано з роботою. Але бував я в Польщі, Німеччині, Австрії, Італії та Чехії.
Люблю поезію. Я вважаю, що в поета повинен бути поетичний вислів. Хочеться читати щось дійсно велике. Для прикладу - є наш адвокат Володя Кононенко – читаю його вірші з радістю. Вважаю, що якщо я не висловив би так, то це говорить про те, що людина має дар.

Ви виросли у Луцьку?

Ні. Виріс і народився я у Львові. Ходив там в школу. В університет імені Франка у Львові аж за четвертим разом поступив. Я вперто йшов до своєї мети. 
Вирішив з дитинства що буду адвокатом. Я одного разу був в сільському клубі, де тривав процес і мені сподобався плащ прокурора.

Чому ви обрали роботу адвоката, а не прокурора?

В мені перебороло щось до захисту людей. Бажання допомогти зародилось в юності і з часом призвело до того, що я став адвокатом.

Ви займаєтесь благодійною роботою?

Я не сказав би, що займаюсь благодійною роботою чи меценатством. У нас в Луцьку є декілька адвокатських об’єднань. Одним з таких я керую. Це Волинська обласна палата адвокатури. Тут ми вчимо молодих адвокатів. Робимо з них практикуючих юристів.

Кого з відомих українців ви захищали у суді?

Я тривалий час займався політичною діяльністю. Очолював Конгрес Українських Націоналістів на Волині 10 років. Тому так сталось, що захищав своїх одно партійців. Серед них Левко Лук’яненко, В’ячеслав Чорновіл, Ярослав Стецько, Іван Марчук.

Чи хотіли би ви переїхати в інше місто, або повернутись до Львова?

Знаєте, я не люблю великих міст. Я хочу знати, що робиться у місті в якому живу. Люблю Луцьк і є патріотом свого міста.

Новину додано у вівторок, 20 липня 2010 року, о 12:10, показати всі новини за вівторок, 20 липня 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Волинь, показати всі Волинські новини
Тема: "Гості Westua.net", показати всі новини по темі "Гості Westua.net"

Ще новини по темі:

 • Той, хто славить рідний край!

  Той, хто славить рідний край! (30.03.2011 15:53)

  Засновник Торчинського краєзнавчого музею, Заслужений працівник культури України, Гуртовий Григорій Олександрович, включений до енциклопедій «Кращі люди України».
 • Роман Михайлович Маслиган - кращий вчитель року з фізкультури

  Роман Михайлович Маслиган - кращий вчитель року з фізкультури (24.01.2011 11:26)

  Видатний спортсмен, тренер, вчитель , керівник. Так можна охарактеризувати кращого вчителя року з фізкультури, Майстра спорту України, провідного тренера з карате Закарпаття, досвідченого спортсмена , керівника Закарпатської обласної федерації карате Шотокан – Романа Михайловича Маслиган, який виховує в м. Мукачеві та залучає до здорового способу життя хлопчиків та дівчаток у вільний від роботи час.
 • Віктор Новосьолов: «Весь час займаюсь музикою - 24 години на добу..»

  Віктор Новосьолов: «Весь час займаюсь музикою - 24 години на добу..» (14.01.2011 22:58)

  «АННА» - один з найвідоміших гуртів на альтернативній сцені України. Альбоми «Спіймай мене», «Карматреш», «Срібна змія» отримали неабияке визнання слухачами важкої музики.
 • Сергій Мартинюк: порада від мене: любити і вірити..

  Сергій Мартинюк: порада від мене: любити і вірити.. (12.01.2011 15:08)

  Сергій Мартинюк – власник культурно-мистецької агенції "Арт-Захід", соліст відомого усім волинянам гурту «ФІОЛЕТ» і зокрема людина, з найрізноманітнішим внутрішнім світом.
 • Ева Пурпуровська: "Краса і світло – в серцях звичайнісіньких людей: варто тільки шукати"

  Ева Пурпуровська: "Краса і світло – в серцях звичайнісіньких людей: варто тільки шукати" (25.06.2010 12:47)

  27-28 червня з 21 до 04 години відбудеться унікальна мистецька подія - арт-шоу «Ніч у луцькому замку - 2010». Гостями свята буде, зокрема, україно-ірландський гурт Dark Patrick. Учасниця гурту Ева Пурпуровська погодилась дати інтерв'ю кореспонденту Westua.net.