ГоловнаНовини ► Львів'янина призначено послом України в Польщі
знайти

Львів'янина призначено послом України в Польщі

Президент України Віктор Янукович своїм указом призначив Надзвичайним і Повноважним послом України у Республіці Польща Маркіяна Мальського.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Глави держави.

Маркіян Мальський є доктором економічних наук, професором. Працював деканом факультету міжнародних відносин Львівського національного університету.

Нагадаємо, що раніше послом України в Польщі був Олександр Моцик, призначений 11 червня 2010 року на посаду посла України в США.

Новину додано у суботу, 24 липня 2010 року, о 15:29, показати всі новини за суботу, 24 липня 2010 року
Категорія "політика", показати всі новини категорії "політика"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Геополітика", показати всі новини по темі "Геополітика"

Ще новини по темі:

 • Україна і Румунія домовилися про відкриття нового міжнародного пункту (02.08.2010 22:02)

  30 липня в румунському місті Бая-Маре голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк та голова повітової ради Марамуреш Мірче Ман підписали Протокол доповнень до Угоди про співробітництво, укладеної 29 березня 2008 року. Відповідно до підписаного протоколу, сторони - Івано-Франківська облдержадміністрація (Україна) і повітова рада Марамуреш (Румунія) «надають необхідне сприяння»: для відкриття міжнародного пункту переходу через українсько-румунський державний кордон Шибене (Україна) – Поєніле-де-суб-Мунте (Румунія) «в межах компетенції, визначеної національним законодавством України та Румунії».
 • У Львові оголосили збір пожертв на добудову Генконсульства Польщі (02.08.2010 10:52)

  2 серпня о 10.00 працівники будівельної компанії «ВЕЕМ-Будсервіс» (м.Львів) оголосили безстрокову громадянську акцію протесту і заклику до Варшави про справедливе закінчення будівництва нового приміщення Генерального консульства Республіки Польща у Львові.
 • Німеччина зняла застереження щодо приєднання України до Гаазької конвенції (02.08.2010 10:33)

  Німеччина зняла своє застереження стосовно приєднання України до Гаазької конвенції 1961 року, яка скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів. Про це повідомила у своєму листі міністру юстиції України Олександру Лавриновичу тимчасова повірена у справах Федеративної Республіки Німеччини Анка Фельдгузен.
 • Німеччина зніме заперечення проти приєднання України до Гаазької конвенції (26.07.2010 18:15)

  Німеччина незабаром зніме своє заперечення стосовно приєднання України до Гаазької конвенції 1961 року, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів. Про це в своєму листі міністрові юстиції України Олександру Лавриновичу заявив посол Федеративної Республіки Німеччина Ганс-Юрген Гаймзьот.
 • Візити високопосадовців з Росії ведуть до остаточної капітуляції проекту "Україна", - політик (23.07.2010 16:21)

  «Перелік високопосадовців РФ, які останніми днями трамбують територію України та її інформаційний простір відверто українофобськими заявами, викликають глибоке обурення та відвертий спротив», - повідомив керівник фракції БЮТ в Івано-Франківській обласній раді Юрій Романюк.