ГоловнаНовини ► На Волині опломбовано обладнання ТзОВ "Крайімпекс"
знайти

На Волині опломбовано обладнання ТзОВ "Крайімпекс"

Працівники Державної екологічної інспекції у Волинській області 13.07.2010 р. провели перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства на підприємстві ТзОВ “Крайімпекс” розташованому в смт. Маневичі по вул. Комарова, 34, внаслідок якої було прийнято рішення про опломбування обладнання підприємства.

Як повідомили ZAXID.NET в прес-службі Держекоінспекції у Волинській області, під час перевірки виявлено ряд порушень вимог природоохоронного законодавства, а саме: недотримані екологічні вимоги під час проектування, розміщення, будівництва та прийняття в експлуатацію технологічного обладнання, що є порушенням ст. 51 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища," постанови Кабінету Міністрів України №923 від 08.10.2008 р. "Про Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів". Також на території підприємства накопичено понад 1500 тонн відходів переробки деревини, дозвіл на розміщення відходів у навколишньому природному середовищі відсутній, що є порушенням ст. 33 Закону України "Про відходи".

В зв’язку з виявленими порушеннями 23 липня 2010 року проведено опломбування деревообробного обладнання ТзОВ "Крайімпекс" у відповідності до розпорядження, виданого на основі рішення Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Волинської області про тимчасову заборону (зупинення) експлуатації технологічного обладнання ТзОВ "Крайімпекс".

Новину додано у вівторок, 27 липня 2010 року, о 17:13, показати всі новини за вівторок, 27 липня 2010 року
Категорія "наука та здоров'я", показати всі новини категорії "наука та здоров'я"
Географія: Волинь, показати всі Волинські новини
Тема: "Екологія", показати всі новини по темі "Екологія"

Ще новини по темі: