ГоловнаНовини ► На Волині в ставку гідрологічного заказника виявлено загибель риби
знайти

На Волині в ставку гідрологічного заказника виявлено загибель риби

На території Локачинського району екоінспектори зафіксували факт загибелі риби в ставку, розміщеному у гідрологічному заказнику «Лучний» Привітненської сільради.

Як повідомили ZAXID.NET в прес-службі Держекоінспекції у Волинській області, цей ставок перебуває в каскаді ставків і перебуває в оренді в гр. Лаценка Сергія Костянтиновича. Згідно результатів аналізів встановлено, що загибель риби наступила внаслідок задухи (нестачі розчиненого у воді кисню), що підтверджено експертним висновком лабораторії ветеринарної медицини. Це вказує на неналежний контроль за якістю води водного об’єкту з боку орендаря.

Загалом у липні працівники відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Волинській області було проведено лабораторні дослідження якості води водних об’єктів Локачинського, Володимир-Волинського, Іваничівського районів щодо вмісту розчиненого у воді кисню. По результатах аналізу було встановлено зниження вмісту розчиненого у воді кисню в р. Західний Буг від 3,0 до 3,4 мг/дм3 при нормі 4,0 мг/дм3.

«Державна екологічна інспекція у Волинській області нагадує, що згідно ст. 44 Водного кодексу України водокористувачі зобов’язані вести контроль за якістю води орендованих водних об’єктів та подавати звіти про результати досліджень відповідним контролюючим органам», – наголошується у повідомленні.

Новину додано у четверг, 29 липня 2010 року, о 13:25, показати всі новини за четверг, 29 липня 2010 року
Категорія "наука та здоров'я", показати всі новини категорії "наука та здоров'я"
Географія: Волинь, показати всі Волинські новини
Тема: "Екологія", показати всі новини по темі "Екологія"

Ще новини по темі: