ГоловнаНовини ► 0,5 млн грн отримало місто Львів за лікування населення області
знайти

0,5 млн грн отримало місто Львів за лікування населення області

573 тис. грн переказують бюджету Львова райони та міста Львівської області за надання спеціалізованої медичної допомоги ІІІ рівня за профілями, які відсутні у медичних закладах обласного підпорядкування.

Так, за інформацією начальника управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимира Зуба, місто Червоноград сплачує цього річ до бюджету міста 80 тис. грн, Бродівський район – 23 тис. грн, Золочівський район – 150 тис. грн, Сокальський район – 175 тис. грн, Турківський район – 145 тис. грн.

Йдеться про медичну допомогу, яку надають мешканцям області такі міські заклади охорони здоров’я: гематологічне відділення 5-ї міської клінічної лікарні, кардіологічне відділення (відновне лікування) 7-ї міської лікарні, опікове відділення, відділення хірургії кисті, нейрохірургічне відділення 8-ї клінічної лікарні, нейрохірургічне, травматологічне відділення та відділення травми ока клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, урологічне неврологічне відділення та відділення патології новонароджених міської дитячої клінічної лікарні. Відтак частину видатків на виконання державних повноважень у галузі медицини населені пункти області повинні передавати місту.

Також управлінням охорони здоров’я міськради на підставі статистичних даних про пролікованих хворих, скерованих на лікування із 28 регіонів області за 2009 та вартості одного ліжко-дня за І квартал 2010 року, обраховано вартість лікування хворих області в спеціалізованих відділеннях медустанов міста Львова на 2011 рік. Сума цих видатків становить 6,934 млн грн.

Новину додано у четверг, 29 липня 2010 року, о 19:00, показати всі новини за четверг, 29 липня 2010 року
Категорія "наука та здоров'я", показати всі новини категорії "наука та здоров'я"
Географія: Львівщина, показати всі Львівські новини
Тема: "Медицина", показати всі новини по темі "Медицина"

Ще новини по темі:

 • Лише кожен десятий випускник закінчує школу здоровим, - Мінздоров'я (12.08.2010 16:31)

  Головний державний санітарний лікар України у зв'язку з початком нового навчального року звертає увагу на те, що потрібно направити максимум зусиль на те, щоб діти у школах харчувалися максимально природними продуктами.
 • США допоможе Україні у боротьбі зі СНІДом (11.08.2010 21:00)

  Україна та США розробили "Рамкову основа партнерства", яка включає в себе систему допомоги людям із ВІЛ/СНІДом. Остаточний варіант цього документу Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джон Теффт передав міністрові охорони здоров’я України Зіновію Митнику.
 • У жовтні на Львівщині добудують ще один ФАП (10.08.2010 21:02)

  10 серпня голова Львівської обласної державної адміністрації Василь Горбаль відвідав Пустомитівський район. Під час відвідування добудови ФАПу, голова Пустомитівської РДА Ігор Чопко запевнив голову ЛОДА, що будівництво буде остаточно завершене у жовтні цього року.
 • На Буковині відкриють перший реабілітаційний центр для дітей з психофізичними вадами (10.08.2010 8:12)

  У Чернівецькій області на сьогодні немає закладу, який би забезпечував спеціальну комплексну допомогу з реабілітації та соціалізації дітей з порушеннями психофізичного розвитку.
 • Захворювання на гепатит А на Львівщині не перевищують епідемпорогу (05.08.2010 21:40)

  Головне управління охорони здоров‘я Львівської облдержадміністрації дослідило випадки захворювання на гепатит А у с. Ясениця-Сільна Дрогобицького району. За результатами дослідження встановлено, що захворюваність не перевищує епідеміологічного порогу.