ГоловнаНовини ► ЄС виділить близько 1,5 млн євро на вивезення пестицидів з Львівщини
знайти

ЄС виділить близько 1,5 млн євро на вивезення пестицидів з Львівщини

За кошти, передбачені в обласному екологічному фонді Львівщини, цього року вивезуть пестициди з Городоцького, Сколівського, Стрийського, Сокальського районів. Загалом з Львівщини цьогоріч планують вивезти 200 тонн пестицидів. Про це повідомив під час селекторної наради з головами РДА начальник державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області Богдан Матолич.

"У державному фонді охорони навколишнього природного середовища на вивезення пестицидів з нашої області передбачено 2 млн грн. За ці кошти ми маємо вивезти згадані небезпечні відходи з Бродівського, Буського, Дрогобицького, Кам’янка-Бузького, Пустомитівського, Яворівського районів та м. Львова. З Кам’янка-Бузького району ми вивозитимемо пестициди у два етапи. Коштом державного фонду та коштом ЄС, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської ОДА.

ЄС виділяє близько 1,5 млн євро на вивезення пестицидів з Львівщини у межах програми транскордонного співробітництва "Україна-Польща-Білорусь". Зараз цей проект проходить експертно-технічну оцінку в Європейській Комісії. Вивезення пестицидів коштом ЄС розпочнеться у жовтні за умови, якщо ми отримаємо гранд", – додав Б. Матолич.

Під час наради він також повідомив, що у Львівській області є 572 сміттєзвалища. Лише 18 мають оформлені ліміти на утворення іі дозволи на розміщення сміття.

Заступник голови Львівської ОДА Геннадій Дмитренко наголосив, що керівники районів повинні взяти під особистий контроль питання незаконних сміттєзвалищ. "Це особливо актуально у час спеки", – зазначив Г. Дмитренко.

Заступник голови ЛОДА також звернувся до голів РДА щодо оформлення документів на отримання коштів з обласного екологічного фонду. "Кошти закладено, а документів на їх отримання немає. Не надійшли документи від Рава-Руської міської ради на 100 тис. грн на реконструкцію очисних споруд, документів немає на фінансування заходів з вивезення пестицидів від Городоцької РДА на 200 тис. грн, Сколівської РДА – 100 тис. грн, Стрийської РДА – 385 тис. грн, Старосамбірської РДА – 200 тис. грн, Сокальської РДА – 115 тис. грн. У голів РДА є три дні, щоб підготувати документи. Не у повному обсязі подано документи від лісогосподарських підприємств, які підпорядковуються Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства", – наголосив Г. Дмитренко.

Новину додано у понеділок, 2 серпня 2010 року, о 18:25, показати всі новини за понеділок, 2 серпня 2010 року
Категорія "наука та здоров'я", показати всі новини категорії "наука та здоров'я"
Географія: Львівщина, показати всі Львівські новини
Тема: "Екологія", показати всі новини по темі "Екологія"

Ще новини по темі: