ГоловнаНовини ► На Волині пройде міжнародний турнір з ручного сінокосіння «Українська косовиця – 2010»
знайти

На Волині пройде міжнародний турнір з ручного сінокосіння «Українська косовиця – 2010»

13 серпня 2010 року у Національному природному парку «Прип’ять-Стохід» відбудеться Міжнародний Турнір з ручного сінокосіння низинних боліт «Українська косовиця – 2010». Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомила Любешівська РДА.

Організаторами Турніру є Державна служба заповідної справи Мінприроди України, Проект Програми розвитку ООН та Глобального Екологічного Фонду «Зміцнення управління та фінансової стійкості національної системи природоохоронних територій в Україні», ВГО «Асоціація природоохоронних територій України» та національний природний парк «Прип’ять-Стохід».

Основна мета Турніру – відновлення низинних боліт як ареалів мешкання рідкісних птахів, що занесені до Червоної книги України: чорного лелеки (Ciconia nigra) та прудкої очеретянки (Acrocephalus paludicola). Крім того, Турнір дасть можливість привернути увагу широкого загалу до проблем збереження біорізноманіття та розвитку природоохоронних територій в Україні.

Крім того, через підтримку такого заходу, як Турнір, Проект ПРООН/ГЕФ намагається зробити внесок у започаткуванні реального партнерства між адміністрацією природоохоронної території, місцевою владою, бізнесом та громадою під час проведення спільних акцій. Додатковим завданням є попялуризація та пропаганда активного та здорового способу життя.

Турнір з ручного сінокосіння пройде у двох форматах – командний залік та індивідуальна першість серед кращих учасників команд. «Українська косовиця – 2010» запрошує усіх бажаючих незалежно від віку, статі та місця проживання взяти участь у змаганнях.

Для участі у змаганнях команда з 2-х косарів може подати заявку на електронну адресу або передати особисто в адміністрацію національного природного парку «Прип’ять-Стохід» до 6 серпня 2010 року. Участь у Турніру є безкоштовною.

Новину додано у середу, 4 серпня 2010 року, о 08:58, показати всі новини за середу, 4 серпня 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Волинь, показати всі Волинські новини
Тема: "Новини Луцька та Волині", показати всі новини по темі "Новини Луцька та Волині"

Ще новини по темі: