ГоловнаНовини ► Подружжя з Володимира презентувало виставку патріотичних гобеленів ковельчанам (ФОТО)
знайти

Подружжя з Володимира презентувало виставку патріотичних гобеленів ковельчанам (ФОТО)

Свою творчість ковельчанам презентує родина Микит з Володимира-Волинського. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у Ковельському міськвиконкомі.

Міський культурно-просвітницький центр продовжує знайомити ковельчан та гостей міста з творчістю волинських художників та майстрів декоративно-прикладного мистецтва. У ці дні в одному з виставкових залів центру можна оглянути гобелени подружжя Галини Яківни та Андрія Васильовича Микит з Володимира-Волинського. Більше сорока років ця сімейна пара створює оригінальні гобелени в різноманітній техніці виконання. Їхні роботи виставлялись у Києві, Луцьку, Колодяжному та рідному Володимирі-Волинському.

Головним лейтмотивом своєї творчості Андрій та Галина Микити обрали патріотичну тематику – родина, Волинь, Україна. Саме це надихає родинний дует на творчість.

Виставку робіт подружжя Микит у Ковелі – а всього в стінах культурно-просвітницького центру представлено близько 30-ти гобеленів – не випадково організували саме в Лесині дні на Ковельщині. За тиждень виставку талановитих волинських майстрів матимуть змогу побачити учасники та гості обласного літературно-мистецького свята «Лісова пісня». А один із гобеленів із зображенням Лесі Українки Микити вже запланували передати для потреб музею-садиби поетеси в Колодяжному.

Новину додано у середу, 4 серпня 2010 року, о 10:59, показати всі новини за середу, 4 серпня 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Волинь, показати всі Волинські новини
Тема: "Новини Луцька та Волині", показати всі новини по темі "Новини Луцька та Волині"

Ще новини по темі: