ГоловнаНовини ► Волинські «свободівці» закликають облраду засудити дії уряду щодо зменшення коштів на підтримку агросектору
знайти

Волинські «свободівці» закликають облраду засудити дії уряду щодо зменшення коштів на підтримку агросектору

Волинська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» засуджує знищення українського села урядом Азарова-Тігіпка і закликає Волинську обласну раду дати адекватну оцінку ганебним діям уряду, діяльність якого спрямована на знищення українського товаровиробника на селі. Про це йдеться у заяві Волинської «Свободи», – інформує «Волинська правда».

Текст заяви подаємо повністю та без змін.

«Уряд прем’єр-міністра Миколи Азарова та віце-прем’єр-міністра з економічних питань Сергія Тігіпка демонструє нехтування інтересами вітчизняного товаровиробника і продовжує вчиняти кроки, які призводять до подальшого зубожіння українського села. Яскравий приклад – чергове рішення Кабміну, яке «урізає» бюджетні кошти для підтримки аграрного сектору економіки більш, ніж наполовину.

Слідом за тотальними утисками, які зазнає сьогодні малий і середній бізнес, намаганням знищити середній клас через згубні Бюджетний і Податковий кодекс, здорожчанням ціни на газ для населення на 50% тощо, уряд Азарова-Тігіпка перейшов у наступ на сільського трудівника, узявся нищити українське село. Кабінет Міністрів України скоротив обсяг коштів, що виділяються зі Стабілізаційного фонду Державного бюджету на здешевлення інвестиційних проектів у агропромисловому комплексі країни в 2010 році, на 1,65 мільярда гривень – до 1,253 мільярда.

Зокрема, уряд скоротив виділення коштів на здешевлення кредитів аграріям із 1 мільярда 12 мільйонів гривень до 622 мільйонів; на здешевлення вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів – з 1 мільярда гривень до 0,1 мільярда; на фінансову допомогу для створення оптових сільськогосподарських ринків – із 200 мільйонів до 50 мільйонів гривень.

Таким чином, у сільських трудівників забирають більше половини обіцяних їм коштів, на які селяни розраховували, плануючи посівну кампанію. Це означає, що інвестиції, вкладені в аграрний сектор економіки, тепер обернуться для інвесторів збитками. Зібраний урожай не дасть селянам очікуваних прибутків, бо за рахунок урожаю багатьом із них доведеться компенсувати затрати, понесені інвесторами під час посівної.

Це вкотре свідчить, що обіцянки уряду Азарова-Тігіпка підтримати село – черговий обман! У Стабілізаційному фонді для потреб села залишають мізер – усього 1,253 мільярда гривень. Для аграрної Волині це означає, що регіон продовжуватиме залишатися дотаційним і депресивним, а можливостей виправити становище за рахунок власних працьовитих рук волинян знову позбавляють.

В усьому світі сільське господарство є дотаційним, виконавча влада сприяє і дотує село, а в нас уряд продовжує економити на праці селянина. З такими підходами наша сільгосппродукція буде неконкурентноздатною, а вітчизняний ринок заповнить низькопробна імпортна продукція, насичена отруйними хімічними добавками та генномодифікованими організмами. Невже знову будемо їсти чужинські продукти харчування, замість того, щоб дати можливість виробляти їх українцям? Замість екологічно чистих українських продуктів знову купуватимемо польське м'ясо, єгипетську бульбу, кубинський цукор…

Волинська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» засуджує черговий фарс уряду Азарова-Тігіпка і закликає Волинську обласну раду дати адекватну оцінку таким ганебним діям уряду, діяльність якого спрямована на знищення українського села та українського товаровиробника на селі», – йдеться у заяві Волинської «Свободи».

Новину додано у середу, 4 серпня 2010 року, о 11:29, показати всі новини за середу, 4 серпня 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Волинь, показати всі Волинські новини
Тема: "Новини Луцька та Волині", показати всі новини по темі "Новини Луцька та Волині"

Ще новини по темі: