ГоловнаНовини ► На Львівщині викрили автозлом з контрабандними іномарками
знайти

На Львівщині викрили автозлом з контрабандними іномарками

3 серпня під час проведення операції «Автомобіль» у селі Красів Миколаївського району було викрито автозлом, під час перевірки якого було виявлено транспортні засоби, частину з яких розшукували.

Зокрема на території автозлому були виявлені автомобіль "Хонда" у розукомплектованому стані, який оголошено в розшук від 26 липня 2010 року (заявник Росія), двигун автомобіля "БМВ Х5", який є у базі викрадених "Інтерполу" від 16 жовтня 2004 року, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі управління ДАІ у Львівській області.

Також на території автозлому виявлено автомобілі у розукомплектованому стані (19 штук). Дані автомобілі на території України незареєстровані та були ввезені в Україну контрабандним шляхом.

Крім того, було виявлено 51 кузов автомобілів марки "БМВ", 22 кузова від "Мерседесів", 2 кузови "Ауді", 1 кузов "Пежо", 1 кузов "Фольксваген", 2 кузови автомобіля "Мерседес", автобус "Спрінтер".

Всього виявлено 85 кузовів, у яких знищені та вирізані номери кузовів, 54 двигуна, 4 кузова від автомобіля "БМВ Х5" порізані на частини та 2 кузова автомобіля "Мерседес".

На цей час відомо, що діяв автозлом близько місяця. Його власник - житель Львова. Також встановлено, що на автозломі автомобілі розукомплектовували для подальшого їх збуту.

Новину додано у середу, 4 серпня 2010 року, о 12:36, показати всі новини за середу, 4 серпня 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Львівщина, показати всі Львівські новини
Тема: "Кримінал", показати всі новини по темі "Кримінал"

Ще новини по темі: