ГоловнаНовини ► ДАІ Львова має нові радари для вимірювання швидкості
знайти

ДАІ Львова має нові радари для вимірювання швидкості

У межах проекту Глобального партнерства з безпеки дорожнього руху Львів отримав у подарунок 5 радарів для вимірювання швидкості від служби ДАІ штату Квінсленд (Австралія).

Радари передано до міського ДАІ Львова.

Як зазначив старший консультант проекту ТЄМ-Т Ентоні Пірс, який і передав сьогодні радари ДАІ Львова, 2009 року у Львові сталося 10 тис. ДТП. Було спричинено 300 смертей учасників вуличного руху.

«Коли ми говоримо про причини, то 43% з них сталися через перевищення швидкості водіями авто. Як проказує практика, навіть якщо у місті перевищувати допустиму швидкість на 5 км, це подвоює ризик отримання травм, навіть смертельних. Для працівників ДАІ важливо вимірювати швидкість руху авто. Як ми з’ясували, у Львові катастрофічно бракує таких приладів», – наголосив Ентоні Пірс.

Він поінформував, щ посібник з використання радарів зараз перекладають українською, і, швидше за все, до кінця дня ДАІ міста вже отримає український примірник посібника.

«Це доволі сучасний засіб для вимірювання швидкості автомобілів. Новий він коштує 4,5 тис. євро. Ці 5 радарів, які передано Львову, вже були у користуванні ДАІ Австралії, однак зараз вони оновлюють свою базу… Звичайно, люди заслуговують на хороші дороги, та водії повинні пам’ятати, що знак про обмеження швидкості, навіть якщо він встановлений на хорошій дорозі, – ігнорувати не можна, адже він встановлений там, очевидно, не без причини», – каже Ентоні Пірс.

Своєю чергою командир батальйону ДАІ Львова Ярослав Мартиник зауважив, що найбільше перевищень швидкості водіями зафіксовано на нещодавно відремонтованих вул. Стрийській, вул. Кн.Ольги, а також на вул. Городоцькій.

Водночас, як повідомила ZAXID.NET старший інспектор Групи профілактичної роботи УДАІ м. Львова при ГУ МВСУ у Львівській області Людмила Ліб, радари, які отримала міська ДАІ, перед початком застосування пройдуть сертифікацію.

Новину додано у середу, 4 серпня 2010 року, о 13:52, показати всі новини за середу, 4 серпня 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Львівщина, показати всі Львівські новини
Тема: "Правоохоронні органи", показати всі новини по темі "Правоохоронні органи"

Ще новини по темі: