ГоловнаНовини ► За знищені повінню городи буковинцям відшкодують не більш як 1500 грн
знайти

За знищені повінню городи буковинцям відшкодують не більш як 1500 грн

Уряд виділив Чернівецькій області 45 млн гривень для проведення остаточних розрахунків з громадянами, які постраждали внаслідок стихійного лиха, що сталося 22-29 червня 2010 р. у Чернівецькій області.

Як повідомили ZAXID.NET у Чернівецькій ОДА, згідно із розпорядженням, матеріальна грошова допомога потерпілим буде виділятися в такому порядку: "власникам житлових будинків, які повністю зруйновані або не підлягають відновленню по 100 тис. грн, сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту – по 30 тис. грн та сім’ям, житлові будинки яких пошкоджені - по 5 тис. грн на сім’ю".

Остаточна сума матеріальної грошової допомоги зменшується на суму авансової виплати для забезпечення належних умов проживання постраждалому населенню. Також розпорядженням передбачена компенсація усім категоріям постраждалих сімей у зв’язку із зруйнуванням та пошкодженням господарських будівель і дачних будинків з розрахунку 50 гривень за 1 кв. метр загальної площі кожної будівлі, будинку. При цьому до розрахунку включається не більше ніж 30 кв. метрів загальної площі будівлі, будинку.

За відсутності інвентарної справи на господарську будівлю, дачний будинок для виплати допомоги використовуються дані господарських книг. Крім того, компенсується втрата сільськогосподарської продукції на присадибних ділянках та городах з розрахунку 50 гривень за одну сотку. При цьому до розрахунку включається не більше ніж 30 соток загальної площі присадибної ділянки та городу. Також проводиться компенсація у зв’язку із загибеллю великої рогатої худоби з розрахунку 2 тис. грн за одну тварину, молодняку великої рогатої худоби з розрахунку 800 грн за одну тварину, свиней з розрахунку 500 гривень за одну тварину, коней з розрахунку 2 тис. гривень за одну тварину, овець та кіз з розрахунку 300 гривень за одну тварину, кролів з розрахунку 50 гривень за одну тварину.

Як відомо, на 2 серпня Чернівецькій області для допомоги потерпілим від паводку надійшло на благодійні рахунки 13 млн 54 тис. 376 грн. Як раніше заявляв голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв, за попередніми даними загальний обсяг збитків, нанесених негодою Буковині 22-24 червня склала близько 170 млн грн.

На 25 червня було затоплено 2,9 тис присадибних ділянок та 348 га сільгоспугідь.

Новину додано у середу, 4 серпня 2010 року, о 14:38, показати всі новини за середу, 4 серпня 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Чернівеччина, показати всі Новини Чернівців
Тема: "Влада, суспільство", показати всі новини по темі "Влада, суспільство"

Ще новини по темі: