ГоловнаНовини ► Зміни до закону про місцеві вибори суттєво не вплинуть на результат – О.Голобуцький
знайти

Зміни до закону про місцеві вибори суттєво не вплинуть на результат – О.Голобуцький

Зміни до закону про місцеві вибори суттєво не вплинуть на результат – О.ГолобуцькийЗаступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький вважає, що якщо у вересні Верховна Рада внесе зміни до закону про місцеві вибори, вони суттєво не вплинуть на результат виборчих перегонів.

"Навіть якщо у вересні внесуть зміни до закону про місцеві вибори, треба розуміти, що цю каденцію буде обрано саме за існуючим законом. Зміни суттєво не вплинуть на результат", - сказав він.

Експерт не виключає, що у вересні можуть бути внесені зміни до закону про місцеві вибори, але вони будуть несуттєвими. "Якщо і буде щось змінено у виборчому законодавстві, то щось незначне для того, щоб показати, що Партія регіонів готова до певного компромісу. Навіть якщо і приберуть норму про реєстрацію осередків політичних партій за 365 днів, вже у вересні це нікого не порадує", - додав Олексі Голобуцький.

За його словами, багато змін, які можуть бути внесені вже не вплинуть на виборчий процес, оскільки він фактично запущений.

"Вже сформовані списки, виставлені люди. Було б не погано, якщо б змінили принцип формування комісій, це було б проявом демократичного підходу, але, думаю, цього якраз зроблено не буде", - резюмував він.

Новину додано у середу, 4 серпня 2010 року, о 14:54, показати всі новини за середу, 4 серпня 2010 року
Категорія "політика", показати всі новини категорії "політика"
Географія: Україна, показати всі Новини України
Тема: "Вибори до місцевих органів влади", показати всі новини по темі "Вибори до місцевих органів влади"

Ще новини по темі: