ГоловнаНовини ► Виноградівські митники відібрали у ласуна 50 кг шоколадних батончиків
знайти

Виноградівські митники відібрали у ласуна 50 кг шоколадних батончиків

3 серпня на митному пості “Астей” Виноградівської митниці у легковому автомобілі “ВАЗ-11193” митники виявили в дорожніх сумках серед особистих речей 20 коробок шоколадних батончиків „Snickers” 800 штук, вагою 40,8 кг та 9 коробок шоколадних батончиків „Bounty” 216 штук, вагою 12,312 кг, іноземного виробництва. Вказані солодощі загальною вартістю 2716,75 грн, вилучені до рішення суду.

Водій, громадянин України, який повертався з Угорщини, пояснив, що ці шоколадні вироби він перевозив для себе, наміру приховувати від митного контролю не мав, тому і вибрав "зелений коридор".

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Виноградівської митниці, громадянин порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю, а саме під час проведення митного контролю у нього знаходились товари щодо яких встановлено обмеження при переміщенні через митний кордон України. Тобто скоїв дії, які мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 339 Митного кодексу України.

Новину додано у середу, 4 серпня 2010 року, о 15:13, показати всі новини за середу, 4 серпня 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Закарпаття, показати всі Новини Ужгорода
Тема: "Кримінал", показати всі новини по темі "Кримінал"

Ще новини по темі: