ГоловнаНовини ► На Рівненщині селяни відмовляються купувати корів у кредит
знайти

На Рівненщині селяни відмовляються купувати корів у кредит

На Рівненщині селяни можуть взяти в кредит 300 корів, а держава відшкодує їм відсотки. Компенсація відсотків позики передбачена програмою «Годувальниця». Проте досі цим не скористалася жодна родина.

Причина тому – жорсткі умови отримання кредиту, особливо для населення. Так, статистика запозичень за перше півріччя підтверджує, що із майже півтора мільйона позичених гривень, лиш 178 тисяч отримали фізичні особи. Ускладнює реалізацію програми «Годувальниця» і відсутність розгалуженої мережі фінустанов у районах краю. Так, лишень три банки на Рівненщині мають більше десяти відділень в регіонах, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі Рівненської ОДА.

Пришвидшити освоєння 300 тисяч гривень, передбачених на програму «Годувальниця», зможуть фермери, стверджують фахівці. Оскільки вони мають що запропонувати в заставу та не бояться працювати з кредитними ресурсами. Нині ведуть перемовини з фермерами Гощанського району. Успішність такого проекту зацікавить й інших господарів.

Проте, таким станом речей незадоволений керівник групи радників Олександр Чуприна, який наголошує на потребі послаблення умов кредитування, якщо гарантом виступає держава, компенсуючи відсоткові ставки. Відтак, з фінустановами краю будуть вести діалог щодо співпраці з одноосібниками, які зголосяться позичати гроші на купівлю корів і нетелів. Адже в умовах обмеженого фінансування ця підтримка залишається чи не єдиним механізмом сприяння розвитку тваринництва в області та зменшення витрати господарів.

Нагадаємо, програма «Годувальниця» була запропонована керівництвом області і затверджена на останній сесії облради.

Новину додано у середу, 4 серпня 2010 року, о 15:19, показати всі новини за середу, 4 серпня 2010 року
Категорія "економіка", показати всі новини категорії "економіка"
Географія: Рівненщина, показати всі Новини Рівного
Тема: "Економіка", показати всі новини по темі "Економіка"

Ще новини по темі:

 • Цены на железную руду в 2014 году

  Цены на железную руду в 2014 году (05.03.2014 14:21)

  Vale не прогнозирует снижение стоимости железной руды
 • Вперше на Волині село розвиватимуть відповідно до стратегічного плану (19.09.2012 8:25)

  21 вересня 2012 року о 15:00 у будинку культури с. Козин Рожищенського району відбудеться круглий стіл на тему «Від спільних дій до успіху громад». Головна мета круглого столу – показати сільським громадам їхній потенціал, а також можливості для соціально-економічного розвитку села.
 • Янукович почне вирішувати проблеми українського села?

  Янукович почне вирішувати проблеми українського села? (18.09.2012 16:00)

  Як відомо, в українських селян та і взагалі в українського села – чимало проблем. Вирішити їх напередодні виборів вирішили у президентській команді. Серед найбільш популярних – це відтік сільських жителів, які не бачать перспективи, проживаючи у рідних населених пунктах, а поєднують своє благополуччя та майбутнє життя лише з урбанізованим містом.
 • Австралія хоче інвестувати у розбудову інфраструктури Львівщини (12.08.2010 20:37)

  Голова Львівської ОДА Василь Горбаль зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Австралії в Австрійській Республіці та Україні (за сумісництвом) Майклом Поттсом.
 • На Львівщині зібрано близько 80% зернових (12.08.2010 20:22)

  На Львівщині зібрано 78,8% зернових і понад 75% ранніх зернових. Про це 12 серпня під час прес-конференції повідомив заступник голови львівської облдержадміністрації Ярослав Панюра.