ГоловнаНовини ► На «Бандерштаті» усі бажаючих ромальовуватимуть
знайти

На «Бандерштаті» усі бажаючих ромальовуватимуть

Традиційно, третій рік поспіль, на учасників фестивалю чекає не лише насичена музична програма, а й інші розважальні заходи. Зокрема, кожен «бандерштатівець» матиме можливість відчути на собі мистецтво боді-арту. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили організатори фестивалю.

Волинська обласна молодіжна громадська організація «Центр Ефективної Комунікації» (ЦЕК) протягом двох спекотних літніх днів, 7 та 8 серпня, буде «розмальовувати» усіх присутніх на фестивалі патріотичною символікою. Малюнки будуть наноситись спеціалістами у цій справі. Майбутні видатні художники, члени ЦЕКу, які добре опанували мистецтво боді-арту, будуть не лише «прикрашати» тіла фарбами, а й даватимуть майстер-клас усіх бажаючим навчитись цьому різновиду декоративно-прикладного мистецтва.

Довідка «ВП»

Боді-арт означає не що інше, як «мистецтво прикрашати тіло». І все це не вибрики перекрученої молоді, як вважає дехто, а чергова спроба самоствердитися, причому одна із наймирніших. На думку психологів, «прикрашення» тіла має глибокий психологічний зміст. По-перше, це спроба привернути до себе увагу навколишніх. По-друге, можливість відчути себе своїм у компанії, де розповсюджений боді-арт.По-третє, тіло - це єдине, чим безроздільно володіє людина.

Новину додано у середу, 4 серпня 2010 року, о 17:30, показати всі новини за середу, 4 серпня 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Волинь, показати всі Волинські новини
Тема: "Новини Луцька та Волині", показати всі новини по темі "Новини Луцька та Волині"

Ще новини по темі: