ГоловнаНовини ► Працівникам "Нашої України" заборгували мільйони
знайти

Працівникам "Нашої України" заборгували мільйони

У Львівській обласній організації Народного союзу «Наша Україна» немає заборгованості з виплати зарплати працівникам парторганізації.

Про це 4 серпня у коментарі ZAXID.NET повідомив депутат від фракції «Наша Україна» у Львівській обласній раді Олесь Старовойт.

«На Львівщині немає заборгованості і фактично ніколи її не було. Лише кілька місяців нас фінансував Київ, та з 2005 року ми намагаємось бути на самоутриманні», – наголосив Олесь Старовойт.

Водночас він розповів, що у багатьох партійних організаціях «Нашої України» у інших регіонах країни є борги із зарплатою.

«Йдеться загалом про суму у мільйони гривень», – зауважив Старовойт.

Він запевнив, що усі зарплати в парторганізації – «білі».

«Зарплати в конвертах немає, – запевнив він і додав, коментуючи причини боргів у партії: Чи то були помилки при розрахунку партійного бюджету, чи неналежно наповнювались партійна казна».

Нагадаємо, прокуратура Рівненської області скерувала лист голові Політичної Ради політичної партії «Наша Україна» Вірі Ульянченко з проханням надати фінансову допомогу для виплати заборгованої заробітної плати на понад 530 тисяч гривень працівникам Рівненської обласної організації цієї політичної партії.

Новину додано у середу, 4 серпня 2010 року, о 18:23, показати всі новини за середу, 4 серпня 2010 року
Категорія "політика", показати всі новини категорії "політика"
Географія: Львівщина, показати всі Львівські новини
Тема: "Політика", показати всі новини по темі "Політика"

Ще новини по темі: