ГоловнаНовини ► На Любомльщині стабілізувався ринок праці?
знайти

На Любомльщині стабілізувався ринок праці?

За підсумками першого півріччя на ринку праці Любомльського району стала очевидною певна стабілізація. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у Любомльській РДА.

Зокрема, сповільнилася динаміка вивільнення працівників з підприємств, зменшилися обсяги зайнятості в режимі скороченого робочого дня та перебування в адміністративних відпустках. Про це повідомив директор районного центру зайнятості Святослав Гаврилюк.

За його словами, з початку року за допомогою у працевлаштуванні до РЦЗ звернулося 642 безробітних, що на 44 % менше відповідного періоду минулого року. всього на обліку перебувало та отримувало комплекс соціальних послуг 1344 особи. Це наполовину менше, ніж у першому півріччі торік. Активними заходами сприяння зайнятості було охоплено півтори тисячі громадян. В тому числі: на вільні і новостворені робочі місця працевлаштовано 209 осіб, на дотаційні робочі місця —53, вісім осіб отримали одноразову грошву допомогу по безробіттю для відкриття власної справи. 90 безробітних охоплено професійним навчанням, 383 — залучено до громадських робіт.

Для поліпшення ситуації у сфері зайнятої виконкомам місцевих рад належить намітити плани дій щодо працевлаштування незайнятого населення і при коригуванні місцевих бюджетів передбачити кошти на організацію та оплату громадських робіт. Їм же спільно з відділом освіти варто провести роботу щодо залучення до навчання через центр зайнятості випускників навчальних закладів, котрі не визначилися з вибором професії. Нещодавно питання зайнятості вивчала колегія райдержадміністрації, на найближчими днями буде видано розпорядження голови РДА з цього приводу.

Новину додано у середу, 4 серпня 2010 року, о 19:16, показати всі новини за середу, 4 серпня 2010 року
Категорія "події", показати всі новини категорії "події"
Географія: Волинь, показати всі Волинські новини
Тема: "Новини Луцька та Волині", показати всі новини по темі "Новини Луцька та Волині"

Ще новини по темі: