ГоловнаНовини ► У Львові презентують новий альбом гурту "Ґорґішелі "
знайти

У Львові презентують новий альбом гурту "Ґорґішелі "

У Львові 14 серпня о 20.00 відбудеться презентація нового альбому гурту "Ґорґішелі" «Ромбамбар» з композиціями українською та грузинською мовами.

У «Ромбамбар» увійшли 12 композицій: 7 - українською і 5 - грузинською мовами. Автор слів і музики - Тамара Ґорґішелі. Є також обробка народних пісень: українських - «Ой, місяцю», «Ой, хто, хто Миколая любить»; грузинських - «Харалало», «Нані». Запис зроблено на київській студії «Lipkyzvukozapys», видання - Сomp Music Ltd, - повідомили ZAXID.NET організатори презентації.

Паралельно з виходом альбому в ротацію надійшов новий відеокліп Ґорґішелі «Не дивись на мене так» (режисер - Олександр Сюткін).

«Зараз ми спостерігаємо очевидну загрозу люмпенізації культури, тому вихід цього альбому - непересічна подія. Створений на глибинних коріннях української та грузинської культур, CD адресований молодій людині, яка неспокушена музичними підробками, сумнівними рейтингами та відверто заниженою планкою сприйняття і живе внутрішнім динамічним духовним життям.

Тамара Ґорґішелі: «На сьогодні цей альбом -- наше найбільше досягнення. У нього влилися почуття, життєві ситуації, стосунки з позначкою «особисте» і «дуже важливо». «Ромбамбар» створений у Львові. У тому місті, де ми з сестрою народжені від любові і з любов'ю. Нам дуже тепло і затишно в рідній Україні співати рідною грузинською і рідною українською».

Презентація відбудеться за такою адресою: Пл. Ринок, 10 (вхід з вулиці Федорова) "Двері в..." Квитки та резервування місць за номером телефону 050 431 04 91

Новину додано у четверг, 5 серпня 2010 року, о 17:09, показати всі новини за четверг, 5 серпня 2010 року
Категорія "шоу-бізнес і мода", показати всі новини категорії "шоу-бізнес і мода"
Географія: Львівщина, показати всі Львівські новини
Тема: "Музика", показати всі новини по темі "Музика"

Ще новини по темі:

 • Леді Гага записує новий епатажний альбом

  Леді Гага записує новий епатажний альбом (18.09.2012 10:02)

  Про епатажний імідж поп-діви Леді Гаги начувся уже давно весь світ. Її можна любити, поклонятися, можна надто ненавидіти, осуджуючи, але ставитися байдуже до витівок цієї співучої дівчини неможливо. Чого гріха таїти, природа обдарувала її хорошими зовнішніми і вокальними даними, тому, спочатку, ця дама з примхами - співачка.
 • У Львівській філармонії сьогодні "Вечір королівської музики" (22.07.2010 18:34)

  22 липня у Львівській філармонії, у межах святкування Дня Бельгії у Львові, відбудеться “Вечір королівської музики” - концерт класичної гітари у виконанні бельгійського гітариста Арама Ван Баларта.
 • Дочка Мадонни пропонує носити міні-спідниці (ФОТО)

  Дочка Мадонни пропонує носити міні-спідниці (ФОТО) (01.07.2010 11:57)

  Мадонна анонсувала нову лінію одягу під назвою Material Girls, в якому вона виступала спів-дизайнером разом зі своєю дочкою, 13-річною Лурдес.
 • Львівський оркестр здобув срібну відзнаку польського фестивалю (23.06.2010 21:24)

  Львівський муніципальний духовий оркестр «Сурми Галичини» взяв участь у ХІХ Міжнародному фестивалі духових оркестрів «Золота ліра», що тривав з 18 по 20 червня у м. Рибнік (Польща). До Львова оркестр привіз срібну відзнаку фестивалю, а за віртуозне виконання сольних партій спеціальні дипломи отримали заслужений артист України Борис Олійник (соло на ксилофоні) та молодий музикант Анатолій Комар (соло на трубі).
 • У Львові прозвучать колективні імпровізації російських музикантів (23.06.2010 8:22)

  3 липня у Львові в клубі «Лівий берег» відбудеться концерт Оркестру інтуїтивної музики у виконанні відомих російських музикантів - Яна Бердмана, Сашка Монахова, Олександра Альохіна, та за підтримкою проекту «Іграшковий блюз».