ГоловнаНовини ► Тема "Наука"
знайти

Наука

Из-за купленной диссертации Нелей Штепы в Киеве начались студенческие акции протеста

Из-за купленной диссертации Нелей Штепы в Киеве начались студенческие акции протеста
31.08.2010 16:33
Сегодня, 31 августа, накануне нового учебного года, под стенами Министерства образования и науки и Высшей аттестационной комиссии студенты украинских ВУЗов провели митинг с требованием немедленного прекращения коррупции в сфере образования.

Вища атестаційна корупція

Вища атестаційна корупція
29.08.2010 13:35
Захист кандидатської дисертації Нелі Штепи відбулася 13 березня 2010 року. Як бачимо з наведеного відео, 3 лютого 2010 Неля Штепа на виступі в тролейбусному депо міста Слов'янська Донецької області, не розбираючись у наукових званнях, думала про те, що 13 березня 2010 року вона буде захищати докторську дисертацію.

Держархів Тернопільщини підписав угоду з Фундацією імені св. Королеви Ядвіги

Тернопільська область
03.07.2010 16:09
Державний архів Тернопільської області підписав довгострокову угоду з Фундацією імені святої Королеви Ядвіги для Університету Папського Івана Павла II в Кракові про створення фонду користування на документи з історії Римо-католицької церкви.

Сьогодні Львів прощатиметься з Ярославом Ісаєвичем

Львівська область
25.06.2010 9:19
24 червня відійшов у вічність Ярослав Дмитрович Ісаєвич – видатний український історик, громадський діяч, академік Національної Академії наук України, директор Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, голова Національного комітету істориків України.

У Львові пропонують створити сучасний Центр науки для дітей і молоді

Львівська область
23.06.2010 16:23
Львівські науковці, освітяни прагнуть створити у Львові Центр науки для розвитку у дітей та молоді зацікавлення до наукового пізнання. Ідею подали польські колеги з Любліна, що прагнуть створити такий Центр у своєму місті, й готуються до подачі грантової заявки на фінансування Євросоюзу. Про це 23 червня під час прес-конференції повідомив директор «Палацу Мистецтв» Юрій Гнатковський.

Західний науковий центр НАН України підписав угоду про співпрацю з Тернопільщиною

Тернопільська область
12.06.2010 16:12
11 червня у Тернополі голова Західного наукового центру НАН України Зеновій Назарчук підписав угоду про співпрацю з головою Тернопільської облдержадміністрації Ярославом Сухим та головою Тернопільської облради Олексієм Кайдою. Крім цього документу, сторони завізували також Програму про співпрацю до 2015 року.

Помер ректор Івано-Франківського національного медуніверситету

Івано-Франківська область
25.05.2010 13:04
23 травня на 78 році життя році життя помер ректор Івано-Франківського національного медичного університету, академік АМН України, заслужений працівник вищої школи України, лауреат Державної премії, професор Євген Михайлович Нейко.

Науковцям не сподобалась ідея про спільний з Росією підручник з історії

Україна
20.05.2010 13:52
У Комітеті з питань науки і освіти науковці обговорили, яким має бути сучасний підручник з історії України. У заході взяли участь понад 70 вчених-істориків, авторів підручників з історичних дисциплін, педагогів-практиків, фахівців і експертів у цій галузі. Відзначаючи необхідність співробітництва з колегами-істориками з інших країн, науковці-історики, водночас, критично оцінили "ідею деяких російських політиків та високопосадовців щодо створення спільного (єдиного) підручника для України та Росії, яку намагається реалізувати нове керівництво Міністерства освіти і науки України".

До Дня науки у Львові відзначили поважних науковців

Львівська область
19.05.2010 18:18
19 травня у Львівському будинку вчених відбулися Урочисті збори з нагоди Дня науки, що відзначається в Україні у третю суботу травня, цього року – 22 травня.

У Львові студенти обговорили питання євроінтеграції

Львівська область
14.05.2010 20:26
Сьогодні, 14 травня, у Львові другий день поспіль відбувалася Міжнародна студентська науково-практична конференція на тему «Україна: курс на євроінтеграцію. Quo vadis?». Сьогодні під час круглого столу представники України, Польщі та Чехії обговорили перспективи курсу на євроінтеграцію, стосунки Україна-ЄС та шлях до ЄС на прикладі Польщі та Чехії.