Кукурудзяне борошно проти бур’янів: як позбутися кульбаб без хімії
Якшо на вашій городині кульбаби вже так розпаношилися, що й сапка не радує, є один хитрий спосіб – кукурудзяне борошно. То файна штука, що допоможе стримати ті бур’яни без усякої тої хімії.
Чому кульбаби – проблема для городу і газону
Кажуть, люди здавна з тим маються, бо кульбаби хоч і мають трохи користі, але як заберуться на грядку чи газон, то вже нема на них ради. Коріння в них довге, витягти важко, а насіння розлітається, як пух. Тому садівники і городники постійно шукають нові методи боротьби.
Як працює кукурудзяне борошно проти бур’янів
От деякі газдині та ґазди вивідали, що кукурудзяне борошно – то ніби такий природний гербіцид, пише Ukr.Media. Але є одне але: то борошно не вб’є ті кульбаби, що вже вилізли й голову задерли. Воно працює, як бар’єр – не дає тому зіллю прорости. У тому борошні є глютен, який на землі лишає таку собі плівку, і бур’яни вже крізь неї не продеруться.
Коли і як правильно сипати борошно
Щоб то діяло, треба сипати ще перед тим, як то зілля масово полізе. Берете те кукурудзяне борошно, посипаєте рівно по ділянці, і кожних півтора місяця підсипаєте. Як вже бачите, шо бур’яни починають проростати, то можете частіше – раз на місяць – підсипати.
Головне, аби після того, як посипали, дощу пару днів не було, бо як дощ хлюпне, то змете ваше борошно, і буде то даремна праця.
Чим замінити кукурудзяне борошно
Як раптом того кукурудзяного бракує, можете взяти кормове або глютенове – воно так само діє.
Безпечна альтернатива хімічним засобам
То добра альтернатива тій хімії, бо шкоди землі й добрим рослинам не робить. Але пам’ятайте, як кульбаба вже розцвіла, то лише руками її – сапкою чи корінь виколупати.
Головне – не дати тій бідоті обсіятись, бо тоді вже газон буде не зелений, а жовтий, як на Паску.