У Луцьку почали розчищати чагарники та самосів навколо берегів річки Сапалаївка
У Луцьку стартували роботи з впорядкування водоохоронної зони річки Сапалаївка. Зокрема, роботи проводять від мосту на вулиці Шопена, вздовж території дитячої залізниці, і аж до містка на вулиці Василя Кука, що через річку.
Про це розповів директор комунального підприємства “Парки та сквери м. Луцька” Олександр Михалусь, адже саме його команда виконуватиме роботи з розчищення території.
“Ми уклали договір з відділом екології Луцької міської ради на ці роботи. Вартість їхня до 100 тисяч гривень. Розчищаємо береги річки Сапалаївка кожного року”, — зазначив Олександр Михалусь.
За його словами, роботи триватимуть орієнтовно 7-10 днів. Всього на території працюватимуть 10 робітників комунального підприємства. Вони будуть видаляти чагарники, самосів та інші перешкоди, щоб берег виглядав охайніше і був безпечніший для прогулянок.
Параметр | Значення |
---|---|
Довжина річки | 12,4 км (в межах Луцька — 8,3 км) |
Площа басейну | 39,2 км² |
Пересічна ширина річища в середній течії | 2 м |
Пересічна ширина долини | 1 км |
Витрати води | 0,04 — 0,4 м³/с (залежно від сезону) |
Мінералізація води | понад 500 мг/дм³ |