ГоловнаНовини ► Модернiзацiї iндiйських Ан-32 в Україні
знайти

Модернiзацiї iндiйських Ан-32 в Україні

Модернiзацiї iндiйських Ан-32 в УкраїніУкраїна в березнi розпочне реалiзацiю контракту з модернiзацiї iндiйських Ан-32 майже на $400 млн

Україна в березнi розпочне реалiзацiю контракту з модернiзацiї вiйськово-транспортних лiтакiв для ВПС Iндiї.

Як повiдомило агентству "Iнтерфакс-Україна" в понедiлок достовiрне джерело в галузi, перший iндiйський Ан-32 очiкується в першiй декадi березня. На потужностях Авiацiйного науково-технiчного комплексу (АНТК) iм. Антонова буде здiйснено дослiдну модернiзацiю лiтака. Пiсля прийняття робiт iндiйською стороною серiйну модернiзацiю буде розгорнуто на потужностях "410-го заводу цивiльної авiацiї" (обидва – Київ).

Контракт обсягом близько $400 млн на ремонт i модернiзацiю 105 машин Ан-32 iндiйських ВПС пiдписано в липнi 2009 року мiж ВПС Мiнiстерства оборони Iндiї та "дочкою" державної компанiї "Укрспецекспорту" – "Спецтехноекспорт" за пiдсумками перемоги в оголошеному iндiйською стороною в 2007 роцi тендерi.

За даними спiврозмовника агентства, програма модернiзацiї передбачає, зокрема, збiльшення термiну служби лiтакiв до 40 рокiв, маси комерцiйного навантаження з 6,7 тонни до 7,5 тонни, а також зниження рiвня шуму в кабiнi екiпажу.

Спiльно з iндiйськими партнерами планується здiйснити глибшу модернiзацiю Ан-32, їх систем, оновлення бортового радiоелектронного обладнання.

Як зазначив спiврозмовник агентства, модернiзацiя лiтакiв дасть змогу забезпечити їх вiдповiднiсть сучасним i перспективним вимогам мiжнародної авiацiйної влади, спрямованих на пiдвищення безпеки польотiв, полiпшити точнiсть лiтаководiння.

Модернiзований Ан-32, зокрема, зможе виконувати посадку за II категорiєю ICAO. При цьому витрата пального, маса порожнього модернiзованого лiтака будуть значно нижчi порiвняно з базовим варiантом.

Легкий транспортний Ан-32 має максимальне комерцiйне навантаження 7,5 тонни, дальнiсть польоту – 800 км, крейсерську швидкiсть – 470-530 км/год. Лiтак здатний перевозити 42 пасажирiв.

За експертними оцiнками, на сьогоднi продано понад 350 лiтакiв Ан-32 двадцятьом країнам свiту.

У груднi 2009 року ВАТ "Мотор Сiч" (Запорiжжя) уклало з ВПС Iндiї трирiчний контракт обсягом $110 млн на модернiзацiю двигунiв АI-20 iндiйських Ан-32. Водночас наразi український морський патрульний Ан-74 бере участь у тендерi на постачання лiтакiв для берегової охорони Iндiї.

Згiдно з неофiцiйними оцiнками, за пiдсумками 2009 року обсяг експорту озброєнь i послуг вiйськового та спецiального призначення України передбачався майже в $1,4 млрд, що на 20% бiльше порiвняно з 2008 роком.

У загальному обсязi експорту близько 40% припадає на експорт до країн Пiвденно-Схiдної Азiї, не менше нiж 20% – до РФ.

Держкомпанiя "Укрспецекспорт" за пiдсумками 2009 року прогнозувала зростання експорту на рiвнi не менше нiж 10%.

Офiцiйнi пiдсумки поки що не озвучувалися.

Новину додано у понеділок, 22 лютого 2010 року, о 14:15, показати всі новини за понеділок, 22 лютого 2010 року
Категорія "економіка", показати всі новини категорії "економіка"
Тема: "Україна після виборів президента", показати всі новини по темі "Україна після виборів президента"

Ще новини по темі: