«Рагулівна на троні»: Тетяна Микитенко побувала у Ковелі
Авторка відомого проєкту «Рагу.лі» Тетяна Микитенко завітала до Ковеля і не обійшлося без жартівливих пригод.
Під час візиту Тетяна завітала до ресторану «OTTO», де зробила селфі в дзеркалі біля знакового «трону». У своєму дописі на Facebook вона не стримувала іронії:
«Ми повернулися в «той самий заклад в Ковелі» і я таки зробила те кляте селфі. Рагулівна я на троні чи як?»
Гумору додала і світлина з Привокзальної площі, де Тетяна пожартувала про місцевий поїзд:
«Два локомотиви і лісапєт», – зазначила авторка.
Хто така Тетяна Микитенко?
Тетяна Олексіївна Микитенко – то жінка неабиякого хисту! Народилася 28 серпня 1981 року у Києві, але в її діях видно любов до всього українського. Закінчила Інститут філології КНУ імені Шевченка, вчила турецьку мову, а ще й, уявіть, заочно опанувала юриспруденцію в Академії МВС. Раніше працювала у «Голден Телеком», а з 2009-го стала політичною оглядачкою англомовної редакції Всесвітньої служби радіомовлення України.
Тетяна нині відома як авторка й ведуча блогу «Рагулі» на YouTube-каналі Ragulivna. Її сатира, як гострий ніж, порпається в несмаку українських публічних осіб – від політиків до співаків. Ну, знаєте, часом така правда, шо аж за душу бере. Проєкт здобув популярність через сміливі висловлювання і безкомпромісну критику.
Але це не все. Тетяна заснувала «Читанку» – платформу, де оцифрувала й виклала у вільний доступ тисячі дитячих книжок українською мовою, виданих ще до 1991 року. То є правдива скарбниця нашої літератури, якою можуть тепер користатися всі охочі.
У 2022 році Тетяна стала мамою. Її син Олесь – справжнє сонце в її житті. Вона заміжня за Андрієм Павленком, з яким вони спільно ведуть YouTube-етери, такі як «АМБ», «ПТС» і «День Бабака».
На її думку, за останні роки народ стало більше цікавитися своєю культурою і корінням.
«Тепер бачу, як зростає кількість усвідомлених українців, які цінують своє», – каже Тетяна.
Її діяльність – то як свіжа струя в нашій культурі, що допомагає розвивати критичне мислення і зберігати наші традиції.